За най-красив мъж в света е обявен актьорът Арън Тейлър-Джонсън 11.10 | 13:03
Анализът е извършен от хирурга д-р Джулиан Де Силва.

За най-красив мъж в света е обявен актьорът Арън Тейлър-Джонсън.
Джонсън зае първо място, заради перфектните си пропорции, според научен анализ, базиран на "гръцкото златно съотношение на красотата Фи" - мярка за физическо съвършенство.
34-годишният актьор, за когото се говори, че ще се въплъти в новия Джеймс Бонд, е постигнал почти перфектен резултат от 90,04% при изследване на пропорциите му.
Анализът е извършен от хирурга д-р Джулиан Де Силва.
"Арън беше категоричният победител, всички елементи на лицето му бяха измерени за физическо съвършенство", добави докторът.
Ако Арън влезе в ролята на Джеймс Бонд, той официално ще бъде най-красивият агент 007 досега, според анализа на д-р Де Силва. Той получи по-висока оценка от Шон Конъри, който се класира на второ място с 89,2%, и Роджър Мур, който зае трето място с 88,8%.
Даниел Крейг се класира на последно място сред Бондовете, като получи 84,2 %.
Сред другите актьори, които се класираха плътно зад Арън по отношение на красотата, са Люсиен Лавискон, Пол Мескал, Робърт Патинсън и Джак Лоудън.
Арън е в центъра на вниманието както заради кариерата си, така и заради личния си живот.
Той се е запознал със съпругата си, режисьорката Сам Тейлър-Джонсън, по време на снимките на филма Nowhere Boy през 2009 г., когато той е на 18 години, а Сам - на 42г., което продължава да предизвиква критики от фенове и потребители на социалните мрежи.
Въпреки 24-годишната разлика във възрастта, двойката остава заедно и наскоро отпразнува 12 години брак. Те имат две общи дъщери - Уилда Рей, 13 г., и Роми Хиро, 11 г., а Арън е и доведеният баща на дъщерите на Сам от предишния ѝ брак - Анджелика, 26 г., и Джеси, 18 г.
Водещи
-
Костадинов предупреди за нов неконтролируем скок на цените заради еврозоната
„Мораториумът беше временен, изтече след шест месеца и се стигна до ситуация, в която...
16.07 | 11:45
-
Готвят се промени в таксите за платена форма
Битката за намаляване на таксите поведоха от Софийския университет, следват ги студенти от...
16.07 | 11:28
-
Огнеборци работиха цяла нощ, за да потушат пожара, който гори от вторник следобед близо до село Скалохори на остров Лесбос в Гърция
Самолетите, които пускаха вода от въздуха, са ограничили фронта на огъня, но той продължава да...
16.07 | 11:15
-
"Правосъдие за всеки" организира шествие под лозунга "Да свалим бухалките на дерибеите"
Политическа подкрепа
16.07 | 10:59
Най-четени
-
Кабинетът „Желязков“ разглежда план за използване на BG-ALERT
Дневният ред включва също Решение за приемане на Годишния отчет за изпълнението на бюджета на...
16.07 | 10:15
-
Лидерът на "Величие" отрече връзка с жената, обявила се за негово гадже
Политически обвинения
16.07 | 08:45
-
Спорният казус в „Майчин дом“: Каква е версията на анестезиолога, участвал в раждането
По думите на д-р Карабелова, родилката се е оплакала заради местенето от една зала в друга, но...
16.07 | 09:58