Защо българската Лейди Гага не стана чалга звезда (ВИДЕО) 08.03 | 10:00
Ексцентричната певица решила да прави кариера извън България

Дори и за много хора световната мания по щурата Лейди Гага да изглежда необяснима, трябва да признаем, че тя знае как точно да провокира вниманието на публиката във всеки един момент. Оказа се обаче, че има и българка, която поразително напомня за тази световна звезда. Нейният артистичен псевдоним е Христа, но по паспорт е Християна Христова.
Младата поп изпълнителка родом е от Сливен. Преди години имала възможност да направи кариера във все още най-популярния жанр в България – поп-фолка, и то още когато била на 15 години. Заедно с фолк дивата Райна получили предложение да станат част от най-голямата музикална компания в жанра, само че Христа отказала, защото усещала, че не тази е нейната музика.
Затова избрала да се реализира извън границите на нашата страна. Насочила се към една от най-романтичните столици в Европа – Париж, и вече от години живее там. В клиповете й я виждаме изключително предизвикателна, но в живота е съвсем различна – нормално момиче, което не обича провокацията. Сценичният й образ е всичко това, което не би направила в живота си.
На този етап Христа признава, че с удоволствие би работила и тук, за да радва нашата публика с ексцентричния си поглед към изкуството. Затова смята да започне да се връща по нашите земи по-често.
"Мечтата ми от малка е да мога да пея навсякъде, така че наистина искам целия свят да чуе и види какво правя, и да разбере посланията на музиката ми", сподели Христа в "Усещане за жена" по TV7.
Водещи
-
Държавата ще изплати 2 004 726 лева на семействата, чиито деца не са приети в държавни или общински детски градини
Средствата се предоставят за 1977 деца от Столична община, 51 от община Варна, седем от община...
23.04 | 16:00
-
Проф. Милошев: Трусът в Мраморно море е в категорията на средно силните земетресения
Интересен факт е, че мощният трус е бил предшестван от по-слабо земетресение с магнитуд 3,9,...
23.04 | 15:45
-
Руските въоръжени сили все още имат недостиг на оръжия
Независимо от това, руският държавен глава каза, че има пропуски в други области.
23.04 | 15:30
-
Второ земетресение на Балканите е регистрирано през днешния ден
Трусът е с магнитуд 5.0 по скалата на Рихтер.
23.04 | 15:15
Най-четени
-
Фирмите продават "овче" сирене с над 60% краве мляко
Решението на КЗК може да бъде обжалвано пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.
23.04 | 10:59
-
Българска делегация, водена от Росен Желязков, ще бъде на погребението на папа Франциск
В делегацията ще участват още вицепремиерите Атанас Зафиров и Гроздан Караджов.
23.04 | 10:15
-
Днес празнуваме Светла сряда с обичаи за дъжд и защита от болести
Ладино хоро - магия в движение
23.04 | 09:15
-
Желязков: За 100 дни приехме своите програма и бюджет, преминахме през два вота на недоверие
Правителството отбелязва 100 дни през тази седмица
23.04 | 13:15