Звездите, които изгряха от порно екрана 27.12 | 16:37
Вижте 10 от тях
Повечето звезди, които гледаме и се превъзнасяме по тях, някога са водили много по-различен начин на живот. Едни са били водопроводчици, други учители и т.н.
Факт е обаче, че за да пробият и да стигнат днешната си слава, някои от тях са се отклонили малко от пътя и са преминали през порно индурстрията. Предлагаме ви да видите 10 от тях.
Сталоун - знаете ли защо наричат Роки "италианския жребец"? Именно първата му роля е в порнокомедия The Italian Stallion. За нея той получава хонорар от само 200 долара, но пък главният герой в филма е… мъжкото му достойнство.

Джеки Чан – една от любимите ни азиатски звезди. Негова запазена марка са бойните викове и каскади. Но интересното е, че в началото на кариерата си той ги е използвал в съвсем друг контекст. Изгледайте All in the Family (1975) и ще разберете в какъв точно.

Камерън Диас – ако не знаете в мрежата все още се подвизава скандалното садо-мазо видео, в което горещата полугола блондинка размахва кожен камшик и го играе строга господарка, пляскаща вързания роб.

Хелън Мирън - тя изгря в киното със солидната роля на кралица Елизабет II. Но преди нея Мирън беше в много интересна светлина. Тя играе в скандалния "Калигула" на краля на порното Тинто Брас.

Саша Грей – пример за актриса, която първо направи име в порно бранша, а след това се ориентира към киното. Гледали сме я във филми като Girlfriend Experience на Содърбърг, любимия сериал "Антураж", хорър филмчета, а предстои и още.

Мадона – едва ли има някой, който не е виждал Мадона гола. В интерес на истината обаче кариерата си поп кралицата започва именно в доста провокативни фотосесии, някои от които сериозно ни карат да се засрамим.

Арнолд Шварценегер – не винаги Арни е бил губернатор на Калифорния и Терминатор. Срамежливият австриец бореше върховете на културизма, но в същото време се появи и на страниците на гей списание в целия си блясък. Хонорарът му обаче стигнал само едно кафе.

Мат Ле Бланк – звездата, която спечели и пари и слава, след като се превърнати в ролята на Джоуи в "Приятели". През 90-те обаче, животът му бе съвсем различен. Той се бе впуснал в softcore жанра със сериала The Red Shoe Diaries. Там бе горещ каубой, който обича да размахва камшика и да цвили от удоволствие.

Дейвид Духовни – макар че знаем актьора най-добре от "Досиетата Х", това не означава, че не сме гледали и Californication. Въпреки това знаем, че на Духовни хич не му се отдава. Подобен бе резултатът и в същата поредица The Red Shoe Diaries, в която вилнееше и колегата Льоблан. По-късно актьорът се лекува от нимфомания, идея нямаме защо.

Малкълм Макдауъл – трябва да отдадем дължимото на порното "Калигула" и по специално на участието на Макдауъл на него. Във филма мъжката му гордост се вижда по-често от лицето му, а оргиите заемат повече екранно време от репликите.
Водещи
-
Проф. Даниел Вълчев предупреди: Вървим към всевластие на парламента
Колкото повече агонизира държавата, толкова по-голяма вълна ще се вдигне, смята той
08.11 | 18:00
-
Не чакайте сериозни студове до средата на месеца
Това прогнозира климатологът Симеон Матев
08.11 | 17:00
-
Избраха Николай Денков за зам.-председател на "Продължаваме Промяната"
Днес се проведе Национален съвет на партията
08.11 | 16:40
Най-четени
-
Архангеловден е: Ето какво се прави, а какво е забранено
Вижте и кой празнува Имен ден днес
08.11 | 09:00
-
Промени в движението днес заради вечното дерби
Мачът започва в 15 ч. на националния стадион "Васил Левски", очакват се 30 000 зрители
08.11 | 11:40
-
Кристалина Георгиева: С въвеждането на еврото България ще стане по-привлекателна за инвеститорите
По думите ѝ предложеният бюджет защитава фискалната стабилност
08.11 | 13:00