Златко Ечев е най-новата звезда в „Под прикритие“ 02.04 | 18:56
27-годишният пловдивчанин спечели риалити формата „Кастинг“
Победителят в "Кастинг” е 27-годишният Златко Ечев от Пловдив. Инженер по професия и актьор по душа, Златко обра овациите на телевизионната аудитория, която с вота си доказа, че иска да го види и в третия сезон на сериала "Под прикритие”.
Там той ще си партнира с едни от най-известните български актьори, част от които взеха участие и във филмовото риалити. Последната сцена, която Златко представи пред зрителите по време на вчерашния лайф бе от филма "Лавина”, където си партнира с актрисата Ирена Милянкова, позната като любимата на Джаро – Съни.
Освен любимец на публиката, Златко се оказа и фаворит на продуцента на "Под прикритие” Димитър Митовски, който бе сред специалните гости в "Кастинг”. Той сподели, че е напълно съгласен с избора на публиката, но все още не знае каква ще бъде ролята на Златко и дали ще е от страната на добрите или лошите.
Победителят получи и адмирации от журито – бъдещият му колега Захари Бахаров го посъветва да внимава, защото "Под прикритие” е криминален сериал, в който "хората мрат като мухи”, а Цветана Манева му пожела успех и каза, че е щастлива и горда от факта, че има такива млади колеги като него.
Останалите 10 финалисти на "Кастинг” вече са в кинорегистъра на Студия за телевизионно филмопроизводство "Екран” на БНТ, която обяви четири нови позиции за телевизионни сериали, и ще са между първите лица, които режисьорите ще видят.
Водещи
-
Събирт гаранцията от 200 бона за варненския кмет
За това прзова във Фейсбук депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков
27.11 | 21:00
-
Нинова за оттегления бюджет: Какво стана? Нали беше единственият, а сега ще има друг?
Значи сте лъгали!
27.11 | 20:30
-
Румяна Коларова: Не е ясно дали бюджетът е оттеглен или замразен
С изявлението си, Борисов изпревари Желязков и показа лидерска позиция, заяви политологът
27.11 | 20:00
Най-четени
-
Убитият син на бизнесмен в Мадан тренирал бойни спортове, но го нападнали осем мъже
Полицията ги е задържали в района на Ардино, засега отричат участие в престъплението
27.11 | 14:00
-
Фалстарт на пленарното заседание, депутатите не събраха кворум
Председателят на парламента Рая Назарян даде половин час почивка преди втория опит Народното...
27.11 | 10:15
-
Каракачанов: Наглостта на управляващите вади хората на улицата
"Трябва да сме обективни", добави Каракачанов.
27.11 | 10:00