Издават дуети на Фреди Меркюри и Майкъл Джексън 14.11 | 11:58
Записани са в дома на Краля на попа през 1983 г., докато Queen са на турне из Америка

Следващата година световният музикален пазар ще бъде изненадан от уникален продукт – дуети на покойните Майкъл Джексън и Фреди Меркюри.
В крайна сметка продуцентска компания "Jackson estate" даде разрешението си на членовете на Queen - китариста Брайън Мей и барабаниста Роджър Тейлър да обработят записите, направени през ранните 80 години на миналия век.
Демо записите са направени в дома на Краля на попа през 1983 г., докато Queen са били на турне из Америка.
64-годишният Мей, който ще работи по парчетата, е заявил за в. Sun, че в никакъв случай не го прави от материални подбуди, а защото чувства, че има смисъл.
Той посочва, че няма намерение да пришпорва нещата, но догодина се очаква парчетата да излязат на пазара. Дотогава можете да чуете как звучи демо версията на песента "There Must Be More To Life Than This" тук.
Водещи
-
Фон дер Лайен: От началото на войната 1/3 от оръжията в Украйна са идвали от България ВИДЕО
Тя посети най-голямото държавно военно предприятие в страната
31.08 | 19:36
-
Турски медии: Пациент почина, защото България не допусна линейка между „Капъкуле” и „Капитан Андреево”
Според публикациите медицински екип изчаквал близо 20 мин. за разрешение, което така и не било...
31.08 | 18:00
-
Ивелин Михайлов пред руски медии: Как да помогнем на Украйна - в България някои семейства нямат течаща вода
Според него в България всеки, който не е съгласен с проевропейския или пронатовския курс, е...
31.08 | 17:40
Най-четени
-
Костадинов: Няма да подпишем вота на недоверие на ПП-ДБ, но ще гласуваме срещу кабинета
По думите му Урсула фон дер Лайен "не е канена и не е желана" у нас
31.08 | 12:00
-
Фон дер Лайен: Путин не се е променил и няма да се промени, той е хищник
През последните 25 години той започна четири войни, подчерта председателят на Европейската...
31.08 | 16:40
-
Никола Николов-Паскал е дал показания срещу Асен Василев и Бойко Рашков
Той бе пуснат под гаранця от 50 хил. лв.
31.08 | 10:20