Изненада! Връщат "Биг Брадър", ще бори конкурентните сеирджийски тв формати 22.09 | 16:59
Серийджийският риалити формат "Биг Брадър" ще се завърне в ефира на Нова ТВ след 6-годишно прекъсване. Планира се първият епизод да бъде излъчен в началото на следващата година – като контрапункт на "Ергенът" 3.
Оказва се, че "Ергенът" е единственото риалити, с което бТВ побеждава Нова ТВ. Скандалното шоу събира огромна маса сеирджии пред телевизорите, които не спират да коментират участничките и отношенията между тях.
Досега негова конкуренция беше състезанието за двойки "Един за друг", което е пълна противоположност на "Ергенът" – не залага на скандали, а на позитивни отношения, любов и приятелство, пише Уикенд.
"Един за друг" прави добър рейтинг, но не може да се мери с конкурента си. Заради това вероятно форматът ще бъде замразен за няколко години.
Нова телевизия досега не даваше признаци на притеснения, но от догодина връща тежката артилерия – "Биг Брадър", което изкара 14 години в родния ефир – от 2004 до 2018 година.
Водещи
-
Слави Василев: Скокът на Радев променя коренно политическата картина в България
Анализаторът предпочeте да не коментира кои политически формации ще бъдат най-недоволни от...
20.01 | 21:00
-
Цветан Цветанов: Радев ще привлече избиратели от всички партии
Най-големият грях на Борисов е, че предаде ГЕРБ, заяви бившият втори в партията
20.01 | 20:45
-
Антон Кутев: Безспорно Радев ще участва в изборите под някаква форма
Кои ще са личностите в партийните редици е въпрос, който все още има много неизвестни
20.01 | 20:15
Най-четени
-
НСО обяви старта на нова процедура за назначаване на 20 служители на длъжност „младши сътрудник – охранител“
Кандидатите могат да подават документи от днес, 20 януари, до 9 март 2026 година включително.
20.01 | 11:00
-
Западните медии за Радев: Започва битката за бъдещето на България
Подалият оставка президент обединявава достойните, вдъхновените и непоколебимите
20.01 | 15:00
-
Асен Василев пита Радев троянски кон на Кремъл ли е?
Бившият финансов министър иска ясни отговори от президента и за геополитиката, и за машините,...
20.01 | 16:00
-
Първан Симеонов: Между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон, това ми се струва следващото възможно мнозинство
По думите му от година насам между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон.
20.01 | 09:30