Искате ли да осиновите Слаш и Ричи Блакмор? 12.05 | 12:00
Момчетата от D2 кръстиха две малки кученца на легендарните китаристи

Близо 30 животни намериха дом благодарение на проекта Осиновителски уикенд, в който се включиха и D2. Музикантите станаха първите кръстници на животните, които търсят дом и семейство чрез проекта Осиновителски уикенд на Animal Rescue Sofia и PETS&U.]
Само седмица преди да излязат на една сцена с Aerosmith момчетата намериха време и за добри дела. Те дадоха имена на четирите кученца, които бяха представени за осиновяване тази седмица. Две от мъничетата те кръстиха на легендарни китаристи – Ричи Блекмор и Слаш, който е гост-изпълнител в новия албум на групата. Любимката на Митко Кърнев получи името Ружа.
Четвъртото пале пък от днес се казва Дидко в чест на фронтмена на групата, защото както се шегуваха рокаджиите "e най-красивият и най-безрасъдният в глутницата”. Музикантите "орисаха” кутретата и символично им подариха медальони с имената им, които да им донесат късмет в намирането на дом и семейство. "Надяваме се и четиримата да си намерят семейства бързо.
Пожелаваме им да са здрави и да ги отглеждат с грижа и любов. И ако може в голям двор.”, единодушни бяха кръстниците. Осиновителският уикенд е един от най-успешните проекти за намиране на семейства на животни у нас, като за 5 месеца вече е помогнал на близо 30 кученца и семейства да се открият едни други.
Водещи
-
Софийският районен съд осъди Васил Михайлов, син на пернишкия прокурор Бисер Михайлов
Прокуратурата настояваше за по-тежко наказание от 11 години и 11 месеца лишаване от свобода и...
11.04 | 17:40
-
Столично училище жертва входа си заради хазартна зала
Драматичният случай се е разиграл през 2019-2020 г., когато училището получава нареждане от...
11.04 | 17:20
-
Протест в памет на Сияна ще блокира пътя край Телиш
Обходни маршрути и организация на движението
11.04 | 16:59
-
ГДПБЗН с нова техника и важни препоръки за Великден
Увеличение на засегнатите от пожари площи
11.04 | 16:45
Най-четени
-
Шефът на АПИ към бащата на Сияна: Апелирам да даде конкретни имена на заплашвани служители
"Никой никога не е заплашвал или спирал служители на Агенция „Пътна инфраструктура“ да...
11.04 | 14:45
-
Кирил Петков: Пеевски е звънял като луд на всякакви министри
Неговото изявление е продължение на думите на Андрей Цеков от вчерашния ден, който твърди, че...
11.04 | 11:33
-
Брокер с прогноза за цената на имотите при влизането ни в еврозоната
Първият фактор - високото търсене повишава цената. Освен това има и ниско предлагане.
11.04 | 14:30
-
Петков:Андрей Цеков е получил закана, че ако продължава да се споменава Иван Мирински ще има проблеми
Съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков коментира актуални теми в НС.
11.04 | 10:45