Кали: Страхувам се за децата ми 26.06 | 18:50
„Няма сигурност в България“
"Страхувам се за децата си, защото живеем в държава, в която няма сигурност. Не говоря само за наводненията, които вземат толкова много жертви. Постоянно ставаме свидетели на отвличания и пребивания на хора по заведенията. Един от синовете ми кара скейтборд, а миналия месец имаше инцидент с бордист край НДК. Тревожа се, че може на всеки да се случи някакъв инцидент.", сподели фолк певицата Кали пред "България днес".
Кали успешно съчетава работа и семейство и разказва, че с кеф отглежда тримата си синове - Георги (14 г.), Марк (5 г.) и малкият Александър (6 месеца).
"Аз съм една много ангажирана и щастлива майка. Александър расте с всеки ден и постоянно е усмихнат. Той е много позитивно бебе. Най-големият ми син ми помага в грижите за Александър, все пак вече е на 14 години и може да поема отговорност", допълва певицата.
Неотдавна Кали спомена, че държи синовете й да са самостоятелни и затова не ги контролира твърде много, но очевидно като всяка майка и тя се страхува за тях.
Водещи
-
Кабинетът „Желязков“ подаде оставка
Това се случва след многохилядни протести в редица населени места в България и чужбина
11.12 | 14:17
-
Новият график на БДЖ влиза в сила от неделя
В повечето региони на страната обаче се запазва досегашното разписание
11.12 | 14:10
Най-четени
-
Радостин Василев: ИТН или БСП да гласуват за падането на правителството
Василев отправи критики и към ДПС, подчертавайки, че „не трябва да се спекулира с етническата...
11.12 | 11:15
-
Промени при издаването на лични документи
С новите правила в заявленията ще се въвеждат и данни за електронна поща и телефон за контакт,...
11.12 | 10:30
-
Сръбският подземен бос Сретен Йосич, известен с прякора Йоца Амстердам, е пуснат на свобода
Кървавата история на присъдата
11.12 | 09:59
-
Румен Радев: Днес думата има парламентът
В 13:30 часа парламентът ще гласува по проекта на решение за недоверие на Министерския съвет с...
11.12 | 13:10