Карлос Сантана влиза в алкохолния бизнес 18.07 | 16:33
Музикантът купи част от компанията Casa Noble Tequila

Легендарният китарист Карлос Сантана е решил да се пробва като бизнесмен и то в сферата на алкохолните напитки. Сантана вече не само е акционер в Casa Noble Tequila, но и е част от Борда на директорите, съобщи MusicNews.
"Събрахме се, защото обожавам текила", обобщи музикантът. "Страст, отдаване и единство е това, което ми привлече към Casa Noble Tequila. Чувствам се като у дома си с новото ми семейство. И те, и семейството ми имат и един и същ корен – в Мексико. Когато посетих дестиларната, веднага се усетих духовно свързан със семейство Хермосило и Casa Noble”.
Изпълнителният директор на компанията от своя страна заяви, че сътрудничеството, което е обмисляно от известно време, ще покаже, че текилата, която произвежда Casa Noble, е една от най-фините напитки.
"Това е естествено сътрудничество. Casa Noble Tequila се стреми към качеството, майсторството и традициите. Сантана пък чрез живота и музиката си се е посветил на същите ценности, които стоят в основата на това партньорство".
Карлос Санатана не е единственият музикант, станал собственик на компания за текила. Сами Хагар притежава компанията Cabo Wabo Tequila.
Водещи
-
Един загиналл при пожар в Центърa за настаняване от семеен тип в Ямбол
Още трима души са пострадали, но са без опасност за живота
02.05 | 11:00
-
Крят на една ера: Skype спира окончателно на 5 май
02.05 | 12:45
-
Среднощна катастрофа в София: Шофьор събори оградителни колчета на "Черни връх"
Шофьорът е отказал тест за наркотици и алкохол, отведен е в Четвърто полицейско управление в...
02.05 | 12:15
Най-четени
-
Честваме пaметтa нa Свети Анaстaсий Велики
Етo с кaкви трaдиции, oбичaи и зaбрaни се свързвa тoзи църкoвен прaзник
02.05 | 09:15
-
1160 години от покръстването на българите и 1170 от създаването на азбуката ни
Кулминацията на тържествата е днес в Плиска
02.05 | 09:45
-
Тръмп номинира Майк Уолц за посланик на САЩ в ООН
02.05 | 10:00