Като у Гетсби в центъра на София 08.07 | 14:25
Лятната градина зад Националната библиотека се преобразява в духа на 20-те и 30-те години на XX век

На 20 юли The Smugglеrs Соllеctivе ви канят на истински винтидж пикник в сърцето на един от най-красивите столични паркове.
В новооткритата лятна градина на "Once Upon A Time ... BIBLIOTEKA", Smugglers Swing Club: Vintage Garden Party ще ви пренесе в Златната Ера на джаза и суинга, в епохата на Сухия режим, в 20-те и 30-те години на миналия век, за един следобед, изпълнен с много музика, танци, прохладни коктейли и винтидж настроение.
Сред поляните и вековните дървета на наскоро реставрираната градина зад Националната библиотека посетителите на винтидж пикника ще се върнат няколко десетилетия назад с най-доброто от Swing, Jazz, Rock’n’Roll, Rockabilly и Doo Wop музиката от 20-те години до наши дни, селектирана от DJ-ите от The Smugglers Collective.
Освен страхотна музика и емоции, градинското парти ще предложи на посетителите си и станалия вече традиционен винтидж будоар, където дамите ще могат да се преобразят като звезди от Златната ера на Холивуд, с ефектна ретро прическа и грим.
На Smugglers Swing Club: Vintage Garden Party ще има за всеки по нещо. Любителите на модата ще могат да посетят щандовете с ретро аксесоари, бижута и дрехи на различни столични бутици и винтидж марки. Специална алея с колички за сладолед, пуканки, захарен памук и други вкуснотии ще е на разположение на гостите по всяко време. В обновената лятна градина на "Once Upon A Time ... BIBLIOTEKA" ще се предлагат разхлаждащи напитки и коктейли. На място посетителите ще намерят и одеяла за пикник.
Посетителите на Smugglers Swing Club: Vintage Garden Party ще могат да се впуснат в дебрите на суинг танците и да научат основни стъпки по време на тематичния Charleston Workshop, организиран от инструкторите на Lindyhop.
Събитието ще завърши с прожекция на класически черно-бял филм. Кой ще бъде той, ще разберете на 20 юли.
Входът е безплатен. Събитието е достъпно за домашни любимци, при условие че животното е дружелюбно и добре възпитано. Забранено е внасянето на напитки в рамките на градината.
"Once Upon A Time ... BIBLIOTEKA" (Summer Garden) се намира на гърба на Национална Библиотека "Св. Св. Кирил и Методий".
Водещи
-
Светлин Тачев: От това как ще въведем еврото зависи ще се разместят ли политическите пластове
"Колкото повече издържи правителството, толкова повече ще задържи слизането на Радев на...
21.06 | 18:00
-
Скандални хубавици нахлуват в новия сезон на Биг Брадър
Сред тях е и Даниела Рупецова, станала известна в любовното риалити "Ергенът"
21.06 | 17:40
Най-четени
-
Захариева: Надявам се да не сме на прага на Трета световна война, но рискът е голям
Тя заяви, че Европа отдавна е трябвало да увеличи военните си способности
21.06 | 12:00
-
ЕК: България не е изпълнила критериите за инфлацията през април 2025 година
Причината е повишаването на някои администрирани цени и данъци - такива, които се определят...
21.06 | 16:00