Кейти Пери срещу аутизма 23.10 | 14:32
И звездите имат сърца

И звездите имат сърца. Доказателството идва от САЩ и телевизионното предаване "Night of Too Many Stars". Идеята на продукцията е да помогне на децата и техните семейства, които се борят с аутизъм. Организират се търгове с вещи на известни личности, както и събития с тях, а публиката става участник в една наистина благородна кауза.
Тази неделя, на сцената на "Night of Too Many Stars" излиза Джоди ДиПиаза, малко момиче, което е успяло до някаква степен да се пребори с коварната болест. Причините за успеха са две - доброто училище, в което родителите му са го записали и музиката. Музиката е тази светлина, която води Джоди към пълноценен живот.
Преди да застане пред пианото, Джоди е била агресивна, а лекарите са казвали, че няма особено голям шанс тя дори да проговори. Няколко години по-късно Джоди е на сцената с нейната любима певица Кейти Пери. Тя е изпълнителката, чиито песни спасяват Джоди.
В неделя младата девойка е имала честта да акомпанира на любимата си звезда и заедно с нея да изпеят песента "Fireworks". Сцената наистина е трогателна и ни напомня, че и звездите имат сърца. При това големи. Трогателен е и фактът, че музиката може да бъде толкова важна за едно дете, което се бори за мястото си под слънцето.
Очевидно Кейти Пери има време да подкрепи и друга, по-голяма кауза от кандидатпрезидентската кампания на Обама. И изобщо не е сгрешила с решението си.
Изпълнението на двата таланта, Кейти и Джоди, завършва с една истински щастлива прегръдка. Вижте видеото при Jenite.bg.
Водещи
-
Бащата на Сияна: Благодаря, че вместо да се молите за здравето на децата си, се молите за душите на нашите
Продължават протестите срещу войната по пътищата
13.04 | 19:00
-
Тържествена церемония в Трета авиобаза посрещна първия Ф-16
Експлоатацията му ще започне след неговото техническо и летателно приемане от ВВС на България
13.04 | 18:40
-
В понеделник транспортни работници излизат на протестно шествие в София
Вижте къде ще има затворени улици
13.04 | 18:20
-
Карлос Насар e най-добрият тежкоатлет в Европа за 2024 г.
Изминалата година бе най-успешната във все още кратката кариера на 20-годишния спортист
13.04 | 18:00
Най-четени
-
Доган се "прибра у дома" в Боянските сараи за среща с младежкото ДПС, полицията го изгони (ВИДЕО)
Нахлуването на Ахмед Доган и неговите привърженици в имота, известен като "Сараите" в Бояна, е...
13.04 | 10:20
-
Нов протест в София заради опасните пътища
Повод за масовото недоволство стана трагичният инцидент с 12-годишната Сияна
13.04 | 11:00
-
Гроздан Караджов: Ако сведем до нулa жертвите на тези 36 участъка, ще спасим 150 българи
11 институции отговарят за пътищата, ние работим с отговорност и срокове, заяви транспортният...
13.04 | 13:20
-
Калфин: ЕС няма интерес от търговска война със САЩ, но има много силни оръжия
"Имаме капацитет и трябва да се насочим към високотехнологичната отбранителна индустрия",...
13.04 | 14:00