Кои са най-желаните жени за 2011 г.? 02.02 | 16:07
Блейк Лайвли е поставена на първо място

Актрисата Блейк Лайвли зае първо място в класацията Топ 99 на най-желани жени за 2011 г. на популярния мъжки сайт AskMen. В допитването са взели участие повече от 5 милиона души от цял свят.
Постижението за 23-годишната красавица е невероятно, тъй като в миналогодишната класация тя заемаше 85-то място. Лайвли е лице на Шанел и е добре позната от сериала "Gossip Girl" и филма "Тhe Town".
Звездата от "Black Swan" Мила Кунис е на второ място, следвана от 38-годишната София Вергара, която се прослави с участието си в "Modern Family".
Ето и някои интересни факти около класацията:
Брюнетките чувствително надвишават блондинките – 70 от всички красавици са тъмнокоси, 27 са русокосите, а едва 2 са с огнени нюанси в косите.
Друг интересен факт е, че само 19% от най-желаните жени за 2011 г. имат висше образование.
Най-младата в класацията е 19-годишната певица Пикси Лот, а най-възрастна е 44-годишната Хали Бери.
Анджелина Джоли (67-мо място) и Жизел Бюндхен (34-о място) присъстват за десета поредна година в класацията, а поп дивата Бионсе (23-о място) е обявена за "Жена на десетилетието", тъй като за девети път се нарежда на челните места в класацията, като през 2007 г. дори я оглавява.
Водещи
-
Румен Радев пристигна с шкодата на жена си в Смолян за среща с унгарския президент
Сребристата лична "Октавия" е купена преди 7 години
19.10 | 19:40
-
Засякоха мистериозни светлини в небето, видени са и от Балканите
Оприличават ги с "неонови вълни" или "електрическа мъгла"
19.10 | 17:39
-
Кутев: Борбата е дали държавата ще се управлява при работеща демокрация, или от една мафиотска структура
"Единственият шанс за съпротива виждам в ИТН", заяви той
19.10 | 17:20
Най-четени
-
Лидерът на ГЕРБ: Всички казват, че не е хубаво на избори, ама чакат Борисов
На политическите си опонентите той каза: "Няма да им стигне времето дори да поддържат това,...
19.10 | 10:00
-
Министър спипа жп работници да крадат плодове
По време на ремонтни дейности те крадяли от частна ябълкова градина
19.10 | 11:20
-
Ива Митева: Наблюдаваме играта „Борба за власт”
Надявам се Трифонов да не остане в този кабинет, заяви тя и прогнозира избори напролет
19.10 | 11:00