Кой ще оцелее и кой ще загине в "Стъклен дом" 05.04 | 11:27
След броени дни стартира финалният сезон

На 16 април от 20:00 часа по bTV стартира финалният сезон на култовия български сериал "Стъклен дом”.
В предстоящите епизоди, които са под надслов "Спасението”, героите ще бъдат изправени пред труден избор, от който ще зависи животът им.
Всеки един от персонажите ще върви към своето спасение. То ще бъде търсено под формата на бягство, смърт и освобождаване. Някои от героите ще се спасят, а други ще се погубят.
Борбата за мола ще стане още по-ожесточена и ще отнеме един човешки живот. Тайните между Боряна и Камен сериозно ще разклатят доверието помежду им.
Димитър отново ще търси справедливост.
Бракът на Елена и Христо Атанасови ще бъде изправен пред сериозни изпитания. Отношенията между Дани, Сиана и Чарли ще станат още по-сложни и този любовен триъгълник ще докара двамата мъже до сериозни конфликти.
Предстои и дългоочакваният сблъсък между Шаки, Боряна и Камен. Ще има ли историята щастлив край, зрителите ще разберат в "Стъклен дом: Спасението” – от 16 април по bTV.
Водещи
-
Климатолог: Няма да срутят незаконните строежи! Зад тях се крият алчност и много пари
Искали да правят държава с голямо Д, но ние сме с малко, смята Симеон Матев
08.10 | 21:00
-
Ексдепутат катастрофира тежко на АМ "Тракия"
Димитър Найденов от "Демократична България" оцеля по чудо
08.10 | 20:30
-
Вижте всички решения на Министерския съвет от днес
Правителството осигури по 3000 лв. допълнителна помощ на семействата, пострадали от...
08.10 | 20:15
Най-четени
-
"Да работим като германците": От ПП-ДБ внесоха законопроект за отпадане на почивните понеделници
Това заяви депутатът Йордан Иванов
08.10 | 16:45
-
ППС: Не тръгвайте към планините! 2
Планинските спасители отново напомнят на туристите да следят актуалната прогноза за времето,...
08.10 | 11:30
-
Две условия за пускане на парното в София
08.10 | 18:15
-
Спират достъпа до "Елените" отсега - в 17:00 ч. за цяла нощ
Екипи на МВР ще пазят вилното селище
08.10 | 17:00