Кралят на фолка призна, че говори на 6 езика и пише на 3 26.07 | 11:15
Това разкри самият той, отговаряйки на въпроси на феновете си в социалните мрежи.
В основата на успешната кариера на Азис стои певица, която е научила самия него да пее добре. Това разкри самият той, отговаряйки на въпроси на феновете си в социалните мрежи.
Въпросната певица от Стара Загора се казвала Зафа и го научила на тънкостите на пеенето. "Тя все още е най-добрия глас, който съм чувал в живота си", споделя Азис.
Той разкри още коя детска мечта е успял да сбъдне. Като малък взимал сам интервюта със себе си, записвайки се на касетофон и си представял, че седи на стола в предаването "Всяка неделя". 20 години по-късно застанал наистина лице в лице с Кеворк Кеворкян. А интервюто си Азис определя като едно от най-епичните в ТВ ефира ни
Освен това Краля на попфолка се оказа и полиглот. По думите му той владее устно 6 и писмено цели 3 езика, пише Телеграф
Азис коментира и обвинения на свой почитател към Анелия, че е заимствала в своя песен част от негово парче с колежката му Лидия. "Радвам се, когато вдъхновявам за песни. Нямам проблем с това. Смятам, че Лидия е широко скроен артист и също е над нещата", казва попфол певецът.

Водещи
-
Вашингтон отложи част от санкциите за "Лукойл"
04.12 | 20:45
-
Костадин Костадинов: За първи път видях общонароден протест
Лидерът на "Възраждане" коментира и днешното изслушване на вътрешния министър в парламента
04.12 | 20:15
Най-четени
-
Испанските клубове на Любо Пенев ще съберат 300 хиляди евро за операцията му
Легендата на футбола ни пъво ще бъде подложен на химиотерапия в германската болница, където се...
04.12 | 15:30
-
Депутатите ще изслушат министъра на вътрешните работи Даниел Митов
Ден по-късно директорът на СДВР съобщи, че има общо 71 задържани и че нападателите са...
04.12 | 09:45
-
Тома Биков: Г-н Денков, Вие сте първият академик-революционер
Но България има нужда от повече учени, добави депутатът от ГЕРБ
04.12 | 15:16