Лиъм Галахър ще прави филм за Oasis 08.11 | 17:40

Певецът е готов да разкаже всичко за раздялата на групата

От Елена Кирилова

Фронтменът на Beady Eye Лиъм Галахър разкри, че иска да направи филм, в който да разкаже историята на Oasis, съобщава NME.

Певецът, който в момента работи по първия си филм The Longest Cocktail Party, иска да заснеме биографична лента за бившата си група, с която се раздели с гръм и трясък през 2009 г.

Музикантът ще разкаже всичко отзад напред, като ще започне с най-болезнената тема за бандата – скандалът зад кулисите на концерт в Париж. Случката доведе до не особено приятна за феновете развръзка, тъй като Ноел Галахър напусна групата.

"Понякога, когато пийнехме по няколко питиета, сядахме и си разказвахме истории, като обмисляхме да ги включим във филм за Oasis”, обясни Лиъм. "Ще започна със случилото се в Париж. Не искам да завърша с подобно нещо. Ще започна с края и ще работя отзад напред."

Лиъм вярва, че въпреки скандалите, филмът ще бъде много забавен. Преди да започне работата по тази лента, певецът трябва първо да завърши дебютния си филм, който е посветен на говорителя на The Beatles.

Водещи

Най-четени