Любим актьор зае своето място в Музея на Мадам Тюсо (СНИМКИ) 21.10 | 21:00
За изработването на восъчната фигура са били нужни няколко месеца

Восъчна фигура на един от любимите британски актьори вече има своето място в Музея на Мадам Тюсо в Лондон. Актьорът Бенедикт Къмбърбач, прочул се като "телевизионния Шерлок Холмс" зае своето място редом до британските звезди Джуди Денч и Кейт Уинслет и на холивудското звездно семейство Брад Пит и Анджелина Джоли, пише Daily Express.
Изработването на копието от восък на 38-годишния актьор отне няколко месеца. Шерлок е облечен с костюм на Спенсър Харт, подобен на този, който Бенедикт Къмбърбач носеше на церемонията за наградите "Оскар" по-рано през тази година.
"Феновете ни засипваха с питания кога ще видят восъчна фигура на любимеца си. Когато през лятото оповестихме, че работим над нея, отбелязахме толкова посещения в сайта ни, че системата блокира. Надяваме се, че почитателите на Къмбърбач ще одобрят резултата", казва Бен Суит от Музея на Мадам Тюсо в Лондон.
Актьорът не присъстваше на представянето на копието му от восък, но сподели, че е доволен от резултата и при пръв удобен ще случай ще се "запознае" с двойника си.
Водещи
-
Bloomberg: Война между Путин и НАТО ще струва над 1,5 трилиона долара
Стратегическото значение на Балтийските държави
24.06 | 16:45
-
Русия продължава с ударите: Жертви и разрушения в няколко области
В граничещия с Русия регион дрон е причинил смъртта на трима цивилни - осемгодишно дете, мъж и...
24.06 | 15:59
-
Костадинов иска оставката на кабинета заради доклада за напредъка на РСМ
Според лидера на „Възраждане“ единствено групата в ЕП, създадена от неговата партия е...
24.06 | 15:45
-
Внимание, горещо: Жълт код за опасни горещини КАРТА
Максималните температури ще бъдат между 32° и 37°, в София - около 32°.
24.06 | 15:30
Най-четени
-
Терзиев: Има прекалено много коли в София, няма как лесно да се реши проблемът с трафика и с паркирането
Нека да гледаме всички елементи на услугата на градския транспорт за години напред и да дадем...
24.06 | 11:15
-
Синдикатите се противопоставят на частните железопътни превозвачи
Бизнесът вижда възможност за подобрение
24.06 | 11:45
-
Пети ден продължава акцията по издирване голямата дива котка в "Шуменското плато"
Призовават се хората, които забележат опасното животно да сигнализират на телефон 112 - без да...
24.06 | 10:30
-
Българин в Катар за атаката на Иран: Гледахме нещо като шоу. Всичко беше много координирано и прецизно
Това разказа в предаването „Тази сутрин“ българинът Людмил Димитров, който живее в Катар.
24.06 | 10:13