Любо Киров остана с финалист по-малко 07.11 | 16:10
Пловдивчанката Ренета Ганева влезе в музикална битка с Михаела от отбора на Саня

"Пя убийствено! Защо го направи чак сега?", с тези думи Любо се обърна към своя финалист Ренета Ганева, която напусна сцената на X Factor снощи.
В нощта на елиминациите тя влезе в музикална битка с Михаела Маринова от отбора на Саня. Ренета заложи на джаз звучене, интерпретирайки песен на Алиша Кийс, а Михаела накара публиката да повярва в нея с Believe на Шер. С изключение на Любо, който очаквано застана зад своя финалист, но едновременно с това не скри възхищението си пред таланта на Михаела, останалите трима от журито – Заки, Саня и Мария бяха единодушни, че Михаела е по-добрият артист, който заслужава да продължи напред. Така Ренета напусна шоуто, а Любо остана само с двама финалисти – Атанас Ловчинов и Георги Бенчев.
Тази сутрин, в ефира на БГ Радио, Ренета сподели, че въпреки отпадането си от шоуто, тя се чувства победител. "Не знам защо се случи така, но снощи излязох като победител. Нямаше сълзи и разочарования. Отидох в X Factor, за да надскоча себе си и успях да го направя”, заяви чаровната пловдивчанка. Тя добави, че Любо е успял да извади от нея качества, в които самата тя се е съмнявала. Именно X Factor бе причината, която върна Ренета отново на музикалната сцена. Преди няколко години тя претърпява сериозна операция на гласните струни, което налага да прекъсне музикалната си кариера за известен период. На сцената на шоуто обаче категорично успя да докаже, че е готова да продължи напред.
Водещи
-
И адвокатите започват ефективен протест, искат по-високи заплати
Те ще бойкотират съдилищата
01.06 | 17:20
-
Страхил Ангелов: Лицемерието и обидите изкараха хората, еврото преля чашата
Изходът е оставка на правителството, избори и референдум, смята той
01.06 | 17:00
Най-четени
-
Диляна Гайтанджиева: Твърденията на Грозев са клевети и манипулации, ще заведа дела
Това написа тя във фейсбук профила си след обвинениятана Христо Грозев, че е работила за ГРУ
01.06 | 11:00
-
Грандиозен старт на летния сезон дадоха от Поморе
Куп официални лица и родни звезди на събитието
01.06 | 10:20