Малина ще ни оправи всичките 27.08 | 14:44
Фолк певицата би била един отличен премиер

"Бих работила абсолютно безрезервно и без облаги. Много бих искала да има повече хора като мен, които биха влезли в политиката и да дават всичко от себе си за каузата, за благото на народа. Да не мислят как ще обезпечат семействата си девет поколения след себе си.
Да мислят само за работата си, как да създадат добри условия за хората. Сигурно един ден ще вляза в политиката.
На този етап съм още много ангажирана с кариерата си и няма да бъда достатъчно отдадена на двете места. Защото, ако се занимавам, трябва да давам 100% от себе си. Просто загатвам, че това нещо силно ме вълнува и назрява в мен", сподели фолк дивата Малина в интервю за в. България днес.
Певицата твърди, че би се справила с ролята на премиер отлично и онова, което ще прави е преди всичко да помага на хората и да ги кара да се чувстват спокойни с собствената си държава.
Малина изказа мнението си и относно развитието и промените във фолк бранша. Според нея кръчмарските участия трябва да се редуцират за сметка на повече "грандиозни концерти" и нещата да се правят като на "световно ниво".
Певицата отрече да има връзка с любимия на Мария Християн Гущеров. "Чувам го за първи път. Това е пълен абсурд и не отговаря на истината", коментира тя.
Малина няма проблем с колежките си от бранша и не е забелязала злоба или нелоялна конкуренция.
"Може би има хора, които не ме харесват. Нормално е да не те обичат всички, но аз и не желая. Никой не ми е показал, че ми е враг. Никой не се е държал грубо с мен. Много ангажименти имам и не ми остава време да се замислям. А може би и животът не ме е срещал с такива хора. Или не разбирам, че ги има", сподели тя.
Водещи
-
Помощ от Apple са поискали от ФБР, за да отключат телефона на Алексей Петров
Айфонът, който потенциално съдържа ключова информация за последните му контакти, бизнес сделки...
08.09 | 17:40
-
Откриха "Алеята на книгата"
В 61 бели шатри са събрани над 150 български издателства и автори
08.09 | 17:20
-
Кремъл: Санкциите никога няма да накарат Русия да промени курса си
Няколко часа по-рано САЩ и Европейският съюз посочиха, че обмислят налагането на допълнителни...
08.09 | 17:00
Най-четени
-
Богомил Манчев: До 2051 г. в България трябва да имаме работещи 4 големи ядрени блока
Спешно трябва да се направи анализ на оборудването на АЕЦ "Белене", може ли да се ползва от...
08.09 | 12:20
-
Близките на Жулиен Кязъмов настояват за истината по случая с побоя над МВР шефа в Русе
Роднините на на Жулиен Кязъмов - един от арестуваните, призоваха да бъдат показани записите от...
08.09 | 15:00
-
Бившият зам.-кмет на Варна: Получих заплахи за живота си
2 месеца след депозирането на заявление пред СГП, никой не ме потърси, за да бъда разпитан,...
08.09 | 16:00
-
24 г. по-късно: Нови разкрития за атентатите от 11 септември
"Сънди таймс“ разкрива в ексклузивен материал как Обединеното кралство е било принудено да...
08.09 | 15:30