Марая Кери и съпругът й Ник Кенън се разделили? 21.08 | 07:15
Двамата са женени от 6 години

Според последните слухове изпълнителката Марая Кери и съпругът й Ник Кенън вече не живеят заедно. Приближени на звездната двойка твърдят, че водещият на шоуто "Америка търси талант" се е изнесъл на хотел след поредица от скандали със суперзвездата, ппредаде Contactmusic.
"Ник не си у дома. От известно време живее по хотели. Двамата с Марая се карат много.”, разкрива неназован източник. Друг приближен на 44-годишната Кери и 33-годишния Кенън твърди, че постоянните семейни свади произтичат от решението на певицата да наеме допълнителна охрана заради подозренията си, че благоверният й кръшка, съобщава БТА.
Говори се също, че на Марая Кери са й дошли в повече и алкохолните изцепки на мъжа й. На път ли е бракът на звездната двойка да се разпадне предстои да се разбере. Според техни приближени е въпрос на време новината за раздялата им да бъде оповестена. Марая Кери и Ник Кенън, които обикновено са доста активни в социалните медии,не са се снимали заедно от месеци. Певицата не е споменавала публично съпруга си от юни, а през юли двойката предложи за продан имението си в Бел Еър.
Водещи
-
Ново заседание по делото за катастрофата, при която загина 12-годишната Сияна
Очаква се в Окръжния съд в Плевен днес да бъдат разпитани двамата свидетели
19.09 | 13:00
-
ООН ще гласува дали да възобнови санкциите срещу Иран
Дипломати очакват проектът за удължаване на срока да бъде отхвърлен.
19.09 | 12:45
-
Може да има затруднения в купуването на винетки след почивните дни
НТУ се извинява на водачите за причиненото неудобство.
19.09 | 12:30
-
Валерия Велева: Радев блокира държавата. Нови избори ще покажат същата картина
На ПП им трябва да разширят подкрепата, допълни тя.
19.09 | 12:15
Най-четени
-
Мирчев: България има трима премиери
"Вие знаете, че премиер номер 3 е истинският - голямото Д. Ние ще пуснем въпроси до всички...
19.09 | 10:59
-
Бойко Борисов с критика към Делян Пеевски: Никой не си е самодостатъчен
Борисов направи предложение от МОН да забранят излъчването на пленарните заседания, защото се...
19.09 | 09:59
-
Проф. Рачев показа времето за дългия уикенд
Понеделник, вторник, сряда - температурите ще са над 30 градуса.
19.09 | 09:45