Мариана Попова излъга всички 14.08 | 09:05
Певицата още е мома
![Мариана Попова излъга всички](http://inews.bg/pictures/1362002_1004.jpg)
Поп певицата Мариана Попова успя да заблуди всички, че най-накрая е минала под венчилото с нейния любим Ханес. Гласовитата брюнетка много се забавлявала с клюките за нея и решила да си направи шега с всички.
"Много ми се иска да се видя като булка, но ще разочаровам жълтата преса. Забавлявам се с писанията, че сватбата ми е била охранявала от десет бодигардове. Интересното е, че никога не съм крила партньорите си или пък личния си живот”, обясни за "Монитор” изпълнителката.
Наскоро се заговори, че отношенията на двойката минавали през сериозна криза. Въпреки всичко, което се изговори за влюбените, Мариана отрече да има семейни проблеми.
"Пишат се какви ли не простащини. Първо ни разделиха, после ни ожениха. Ние винаги сме си живели добре. Дадохме си време да се опознаем, защото нещата между нас се случиха светкавично. Малко след като се запознахме, вече чаках дете и имаше период, в който едновременно научавахме какво е да си родител и как да напасваме характерите си. Всичко си идва с времето. Не вярвам, че има по-добър сценарий от този, който ни се случи”, категорична е певицата.
Водещи
-
Бойко Борисов: Български войници за чужда земя няма да загиват! (ВИДЕО)
"Това не означава, че няма да има подкрепа за Украйна за възстановяването й във всички форми",...
18.02 | 14:30
-
Пеевски: Напълно подкрепям Радев
България не трябва да изпраща войници в Украйна под каквато и да е форма, заяви той в позиция
18.02 | 14:20
-
Зафиров за изпращането на войници в Украйна: Няма такава хипотеза
Нямам представа какво е предизвикало тези думи на президента, заяви той
18.02 | 14:10
Най-четени
-
Демократична България (ДБ) излезе с остра критика към управляващата коалиция
Критика към "нормализацията"
18.02 | 09:59
-
Модата за разпъване на транспаранти в различни краища на София не стихва
"Гърците заради любовта унищожиха Троя, аз бих унищожил всичко, за да те направя моя", гласи...
18.02 | 11:45
-
На територията на София продължават обработките със смеси срещу заледяване
Проходими ли са улиците на територията на столицата и опесъчени ли са подлезите и спирките?
18.02 | 10:30
-
Радев свиква КСНС заради вейповете и дрогата сред младежите
Държавната агенция за закрила на детето започна информационна кампания за вредите от...
18.02 | 08:48