Меги от "Къртицата" с моминско парти в розово 21.04 | 12:00
Объркаха модна фотосесия с щастливото събитие

Макар Миглена Каканашева преди близо месец да разкри, че е развалила годежа с бившия й приятел Стефан Говедарски, сега тя скандализира социалните мрежи с моминско парти.
На кадъра, който разбуни духовете, само няколко дни, след като жълтите медии гръмнаха с новината, че тя и Демир Доган - синът на Ахмед Доган са засечени на романтична вечеря в луксозен ресторант, Меги е заобиколена от шест красавици, облечени в еднакви розови рокли, държащи булчински букетчета.
Сред хубавиците са Велина Узунова, Бояна Маринова, Lady Bulgaria 2016 - Силвия Теодосиева, Хриси, дуетната половинка на Гери-Никол от X Factor и моделите Лъчезара Кънчева и Кан Христова.
В центъра на снимката е и огромна, кокетна торта с надпис Megz Angels, украсена с червила, бижута и малки макетчета на шаферките. След като получи хиляди суперлативи за моделите на роклите, стана ясно, че това не е същинско моминско парти, а нещо като генерална репетиция, сценарий на сесията на Мегз Каканашева.
Реквизит за снимките са били над 100 възглавници с флорални мотиви,а локацията е луксозен частен имот на брега на язовир Искър, а кой е собственикът, все още се пази в тайна.
Водещи
-
Радостин Василев: Костадинов може да управлява България само и единствено с ГЕРБ
Според него още в първия ден на този парламент е имало мнозинство срещу Пеевски и Борисов
18.06 | 20:45
-
Виждали ли сте го? Полицията в София издирва 16-годишно момче
Емил Антонов е напуснал дома си на 12 юни около 9:30 часа и оттогава е в неизвестност
18.06 | 20:30
-
Проф. Михайлова: Президентът не е само обединител, но и политически активно лице
Важно е действащите политици да намерят път първо към себе си, после и към хората, отбеляза тя
18.06 | 20:00
Най-четени
-
Радев отвърна на Борисов: Твърдението му е цинично и невярно
Според Борисов заради президента българите, евакуирани от Израел, са върнати у нас с...
18.06 | 13:40
-
София: При санитарен минимум 80 спешни екипа, ние имаме 10-12
„На дневното дежурство в този ден са били 10 линейки и на нощното са били 10 линейки“, каза...
18.06 | 10:18
-
ДБ ще внесе законопроект екотаксите да не бъдат увеличавани
Поскъпването им ще доведе до вдигане цените на електроуредите и до ненужна инфлация, каза в...
18.06 | 15:30
-
Радев: България може да е регионален фактор със стратегии
Просперитетът на всяка държава зависи от функционирането на приобщаващи политически и...
18.06 | 11:45