Менторите в X Factor се изпокараха от кой отбор ще бъде победителя 10.10 | 14:40
Вижте кой ментор коя група ще поеме
"Победителят ще е от моя отбор” – с тази заявка Любо, Мария, Заки и Саня посрещнаха отговора на въпроса: "Кой на коя група ще бъде ментор?” Ето какво определи жребият за съдиите в X Factor и какви бяха първите им коментари.
За втора поредна година Любо ще бъде ментор на талантите от 25+. Миналата година той отново отговаряше за претендентите над 25 години и точно сред тях намери и категоричният победител – Жана Бергендорф. "Очаквам зареждащи изпълнения на сцената! Надявам се и тази година победителят да е представител на моя отбор!”, не скри надеждата си Любо.
За първи път обаче Мария Илиева ще отговаря за момчетата (в предишните два сезона тя бе ментор на момичетата и на групите). "Отборът на момчетата е най-силният, който сме имали в българския X Factor и изборът ми ще е много труден”, коментира тя, като не пропусна да повдигне завесата и около човека, когото ще покани в Къщата на съдиите, за да й помогне да избере финалистите. "Това е един много голям български артист, композитор и добър мой приятел. Очаквам тази година победителят да е от моя отбор”, сподели тя.
"Крайно време е и българският X Factor да бъде спечелен от група!", така отговори дуетната половинка на "Авеню” Заки. Той не скри, че ще бъде много трудно, но и групите тази година не са за подценяване – "изключително добри са”, коментира той. "Категорията, на която ми се падна да бъда ментор, е истинско предизвикателство. Надявам се да не остана без отбор бързо и съм устремил поглед към финала, а защо не и към победата”, даде заявка Заки.
След като миналия сезон имаше свой представител на финала в лицето на Атанас Колев, тази година Саня Армутлиева ще търси победителя сред момичетата. "Очаквам от момичетата да се целят високо, да се възползват в максимална степен от възможностите, които предаването ще им даде и всяка от тях да прескочи границите, които приема за възможностите си, без значение дали става дума за пеене, за артистизъм и сценично поведение или за характер. Аз съм готова и решена да ги подкрепя по всякакъв начин, за да им стигнат до финал и победа." заяви Саня.
Водещи
-
Нерадостна прогноза за трудовите възнаграждения у нас през 2026 г.
Заплатите в България ще продължат да се повишават, но със значително по-бавен темп през...
23.11 | 18:00
-
Фон дер Лайен за мирния план за Украйна: Да включва още влизане в ЕС и НАТО
Тя призова "централната“ роля на Европейския съюз да бъде "напълно призната
23.11 | 17:00
Най-четени
-
ОИК-Варна не е разгледала сигналите за отстраняване на Коцев - той остава кмет, засега
"Победа за варненци!", заявиха от ПП, обявявайки, че заседанието на комисият е приключило
23.11 | 13:00
-
Нерадостна прогноза за трудовите възнаграждения у нас през 2026 г.
Заплатите в България ще продължат да се повишават, но със значително по-бавен темп през...
23.11 | 18:00
-
Жена обра касата на църква пред детето си
Кадри от деянието бяха публикувани в социалните мрежи и предизвикаха вълна от възмущение
23.11 | 12:20
-
Атанас Зафиров: Няма място за безцелни промени между двете четения на бюджета
По темата "Лукойл" вицепремиерът и лидер на БСП подчерта, че се е избегнала сериозна кризисна...
23.11 | 14:30