Митко Пайнера хвърли в екстаз всички с голо тяло и мускули за завиждане (СНИМКА) 08.08 | 16:56
Той доказа, че годините са просто цифри и макар да е на 66 години може да изглежда така, че да буди възхищението на жени като Глория и Емануела

Митко Димитров - Пайнера шашна всичките си приятели с новите снимки в социалната мрежа. Той успя да привлече вниманието и на голяма част от топ певиците във фирмата си.
Шефът на димитровградската фирма пусна фотос, на който е гол до кръста и щедро си личат плочките на корема му. Той доказа, че годините са просто цифри и макар да е на 66 години може да изглежда така, че да буди възхищението на жени като Глория и Емануела.
Часове след като публикува въпросната снимка, някои от доверените му певици побързаха да се подмажат с коментар. "Олее, шефе...", бе лаконичният коментар на Глория, която има над 20-годишно партньорство в димитровградската фирма, пише Блиц.
След нея на боса се подмаза и Емануела. "Шефе, за завиждане си", написа тя и вероятно очаква да стане още по-симпатична на Пайнера и да бъде все по-лансирана.
Милко Калайджиев, Ави Бенеди, Лазар Кисьов и народните певици Мария и Магдалена Филатови също се прехласнаха по снимката на Митко Димитров по бански.
Водещи
-
Високи температури и риск от градушки
24.07 | 08:00
-
Пети протест във Варна в подкрепа на кмета Благомир Коцев
Събралите се издигнаха плакати "Свобода за Благо", "Днес е Благо, утре си ти", "Защо пускате...
23.07 | 21:01
-
Вот на недоверие - най-рано през септември
От ПП-ДБ ще търсят ясна тема и широка подкрепа, за да не се окаже, че вотът само засилва...
23.07 | 21:00
-
Ново проучване: Пандемията е ускорила стареенето на мозъците ни
Хора, които не са боледували от COVID-19, също са засегнати
23.07 | 20:45
Най-четени
-
Високи температури и риск от градушки
24.07 | 08:00
-
11-месечно бебе почина след поставена ваксина в УМБАЛ - Бургас
Родителите са поискали да бъде извършена аутопсия, която да покаже точните причини за смъртта...
23.07 | 13:30
-
Опасни бактерии дебнат летовниците в Черно море
В САЩ например около 1 на 5 заразени умира в рамките на два дни.
23.07 | 11:59
-
България иска заем до 3 млрд. евро за укрепване на евроотбраната
Исканата финансова помощ е с минимален праг в размер на 2 745 700 000 евро и максимален праг...
23.07 | 15:10