Най-сексапилният мъж на планетата размножава гените 18.12 | 13:12
Чанинг Тейтъм ще става баща

Чанинг Тейтъм беше обявен за най-сексапилния мъж на планетата през 2012 година. Днес е ред за нещо по-сериозно. От списание People научаваме, че актьорът и съпругата му Джена очакват първото си дете.
Семейството не е обявило кога ще бъде радостната дата, а и може би е прекалено рано за това. Важното е, че и двамата са категорични - вече са готови за подобна стъпка и нямат търпение малкото им съкровище да се появи на бял свят.
Чанинг и Джена се срещат за пръв път по време на снимките за "Step Up” през 2006 година. През 2009 година те сключват брак и едва сега предприемат следващата крачка.
Пред списанието вечновлюбената двойка съобщава радостната вест и вече цял свят се радва за тях. Тейтъм още споделя:
"Аз съм готов, мисля, че и тя е готова. Първото число, което ми идва в главата е 3, ноза сега искам само първото да е живо и здраво и след това ще видим какво ще правим”.
"Лесно е за нас, мъжете, да кажем, че искаме 15 деца”, продължава актьорът. "Джена обаче по-скоро би ме пратила да си търся нова съпруга!”.
Тейтъм наскоро обяви, че през 2013 година ще си почине малко от актьорската игра. Сега разбираме и защо е взел това решение. Явно актьорът иска да се посвети максимално на семейството си. Намираме това за много трогателно и нямаме търпение да видим бъдещия наследник на най-сексапилния мъж.
Водещи
-
Всяка година държавата предоставя еднократна помощ от 300 лв. за родители на ученици от 1. до 4. клас и на осмокласниците
Сумата се разделя на две - за двата срока.
01.09 | 17:40
-
Най-добрият ни български тенисист Григор Димитров се прибра изненадващо в Хасково
Той се завърна в родния си град и зарадва малките тенис таланти.
01.09 | 17:20
-
Лекарите не препоръчват транспортиране на пострадалите в катастрофата край Монтана
При необходимост и в случай че състоянието на пациентите позволява те да бъдат транспортирани...
01.09 | 16:59
-
Ще настъпят промени в съдържанието на учебниците, които се използват в училищата
За някои класове се очаква това да се случи още през следващата учебна година.
01.09 | 16:45
Най-четени
-
Венета Райкова е новият автор и водещ на обичаното токшоу „Преди обед“
Със своята харизма, богат журналистически опит и признат литературен талант
01.09 | 10:45
-
Филип Буков явно не може дълго без гадже
Колкото и актьорът да обяснява, че ще си даде почивка от сериозни връзки, това хич не е така.
01.09 | 11:59
-
Военнослужещи от сухопътните войски и хеликоптер „Кугър” се включиха в битката с пожара в Рила
По думите му достигането до огъня е много трудно, тъй като пламъците са на много голяма...
01.09 | 10:30
-
Голям пожар в Белослав, горят къщи
Огънят е предизвикан от горене на кабели за извличане на цветен метал.
01.09 | 16:15