Нана пребори рака у нас 14.09 | 09:21
Нана се осмели да говори пред цяла България за болестта си, въпреки че състоянието й бе тежко
Популярната водеща Нана разкри през март в ефир, че е болна от рак, след което замина на лечение в Израел.
Сега има добра новина за Нана - телевизионната водеща се е преборила с рака у нас след близо едногодишно лечение в Израел. Нана се осмели да говори пред цяла България за болестта си, въпреки че състоянието й бе тежко и медиците не бяха успели да открият огнището на рака.
След неуспешната интервенция в Израел водещата се довери на наши лекари, които успяха да я излекуват, твърди в-к "Телеграф". Туморът бил в гърдата на Нана и бил отстранен със съвсем лека операция. Последвала лъчетерапия, която да гарантира пълното оздравяване на водещата.
Нана вече се чувства добре и се връща на екран още тази неделя.
Водещи
-
Къде в Европа се плаща по-висок данък за второ жилище
Идеята за въвеждане на по-висок данък върху второто и третото жилище у нас предизвика бурни...
24.06 | 09:30
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
Най-четени
-
Жените могат да останат с по-ниски заплати заради новите разпоредби
Риск от чисто формално прилагане
24.06 | 08:52
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59