Наследниците на „Джипси кинг” закриха Джаз фестивала в Банско 12.08 | 17:47
Публиката изпрати музикантите на крака

Членовете на китарната формация "Seven Kings”, които са наследници и роднини на прочутата фамилия "Джипси кинг” закриха снощи Джаз фестивала Банско 2012.
Пол Рейес–Пабло, (участник и в "Gipsy Kings”), Марио Рейес, соло китара, Винсент Патрак–Кеко, вокал и китара, Франсоа Амадор–Канут, вокал и китара, Дидие Делериа–Диего, бас китара и Стефан Ламбот – барабани възпламениха присъстващите на площада с добре познатите парчета на своите предшественици.
Почти всички от публиката на площада в града, сред които се забелязваха, певецът Орлин Павлов, актрисата Биляна Петринска, телевизионерът Димитър Цонев, станаха да танцуват под звуците на динамичната и ритмична музика.
Водещи
-
Стомашно-чревните вируси атакуват в края на лятото
Епидемиологът д-р Христиана Бацелова предупреждава за активизиране на инфекциите и...
26.08 | 17:59
-
Социалното министерство предлага 1213 лв. минимална заплата от 1 януари 2026 г.
От 1 януари 2026 г. минималната почасова работна заплата ще бъде 7,31 лв. (3,74 евро).
26.08 | 17:39
-
До края на следващата седмица ще са ясни резултатите от назначените експертизи, които да докажат причината за смъртта на 21-годишната родилка
Младата жена почина на 23 август след раждането на второто си дете, нейни роднини атакуваха...
26.08 | 17:20
Най-четени
-
Напрежение в Русе след смъртта на родилка
С викове „убийци“ протестиращи нахлуха в АГ-комплекса на болницата
26.08 | 11:14
-
Ще има втори вход/изход на кв. „Сарафово“ в Бургас
Затова и Димитър Николов поиска от съветниците да дадат разрешение за изготвянето на нов...
26.08 | 11:45
-
20-годишен младеж от село Сушица заля с бензин и подпали родителите и сестра си след семеен скандал.
Тежки изгаряния
26.08 | 09:30