Не е за вярване кой влиза в "Къртицата" 03.01 | 09:44
Чък Норис или Жан-Клод ван Дам
Вездесъщият Чък Норис е сред вносните звезди, които продуцентите от "Междинна станция” ухажват за участие в "Къртицата”, пише в. "Монитор”.
За последно актьорът раздаваше крошета на родна земя през 2011 г. редом до Шварценегер и Силвестър Сталоун в "Непобедимите 2”. Освен с Норис Иван Христов и Андрей Арнаудов преговарят и с Жан-Клод ван Дам за епизодично участие във втория сезон на екстремното риалити. Белгиецът трябваше да се бори за 250 000 лв. и в дебютното издание на шоуто, но бе заменен от баскетболиста Денис Родман.
Тогава Иван отрече трансфера на Жан-Клод в праймтайма на TV7 с аргумента, че не търси герои, които редовият гражданин среща по столичните фолкклубове през месец.
Според светската мълва причината Жан-Клод да пропусне "Къртицата” бе слабостта му към музата на Андрей Надя Иванова. Ексводещата на "Елит” по БНТ също бе спрягана за герой в шоуто, но любимият й искал да избегне срещата й с атлета в ефир. Припомняме, че Надя е изключително близка със звездата от "Трудна мишена” и посредничи активно в преговорите за скока му в предпоследния "ВИП Брадър”, но без успех.
Над 60% от кандидатите за слава в "Къртицата" досега са мъже, а над 50% от тях са на възраст между 18 и 25 г. Изпитанията във втория сезон на "Къртицата” ще са в пъти по-тежки от тези в пилотното издание.
Водещи
-
Корнелия Нинова: Политическата класа стигна дъното
Докато Борисов манипулира, играе с всички, съсипва държавата, няма да мръднем напред,...
22.11 | 18:00
-
Сибирският студ ни връхлита тази зима: България - на първа линия
Мъглите стават ледени, а сухият студ „реже“, вледенената земя задържа снега за по-дълго
22.11 | 17:40
-
Алберт Попов направи силен втори манш в Австрия
Най-добрият български състезател по ски се класира на девето място във втория слалом при...
22.11 | 17:00
Най-четени
-
Корнелия Нинова: Политическата класа стигна дъното
Докато Борисов манипулира, играе с всички, съсипва държавата, няма да мръднем напред,...
22.11 | 18:00
-
Сибирският студ ни връхлита тази зима: България - на първа линия
Мъглите стават ледени, а сухият студ „реже“, вледенената земя задържа снега за по-дълго
22.11 | 17:40
-
Протестите срещу реформата за паркиране в столицата продължават
Днес недоволството си от нея ще изразят жители на кварталите "Хаджи Димитър" и "Сухата река"
22.11 | 11:40