Нова супергрупа на хоризонта 04.07 | 10:04
Членове на Korn, Bad Religion и Faith No More обединяват сили за нов проект

Част от членовете на групите Korn, Bad Religion и Faith No More обявиха, че са създали нов страничен проект, който се нарича Fear And The Nervous System, съобщава NME.
Китаристът на Korn Джеймс Шафър, басистът на Faith No More Били Гулд и барабанистът на Bad Religion Брукс Уокърмън са обединили силите си с китариста Леополд Рос и кийбордиста Зак Байрд, за да създадат първия сингъл на новата супергрупа "Choking Victim”, който е пуснат за свободно сваляне.
Шафър записва солов материал още от 2008 г. насам, но едва наскоро решил да се насочи към записи, като се присъединил към съвсем новата банда.
Той съобщи, че Fear And The Nervous System ще издаде дългосвирещ албум по-късно тази година, като обложката му е дело на китариста на Limp Bizkit Уес Борланд.
Korn в момента са на турне в Европа, а след него се очаква да се завърнат у дома, където трябва да завършат работата по новия си "дъбстеп" албум.
Водещи
-
Президенството: При нас не е постъпвало предложение за нов главен секретар на МВР
Властте пак се скараха
13.06 | 18:00
-
Златен орел пази Тръмп, икона в джоба бди над Путин
Ето какви амулети крият световните лидери
13.06 | 17:44
Най-четени
-
Борисов за Митов: Ако не се справя, ще говорим за оставка
Той е изпратен в МВР именно за да направи така, че ведомството да работи добре с гражданите,...
13.06 | 11:15
-
Станислав Балабанов: Проблемът не е във вътрешния министър, а в нереформираната система
Депутатът от ИТН коментира трагедията със смъртта на Явор Георгиев във Варна
13.06 | 13:30
-
Ген. Атанасов: Не съм фен на президента, защото той е руски трол
Към момента рискове за националната сигурност заради ескалацията на конфликта Израел - Иран за...
13.06 | 14:14
-
Ваня Григорова: Общински съветници са на тезгяха и се търгуват
По думите ѝ решението за напускане на групата на БСП е заради несъгласието с това, което се...
13.06 | 12:00