Новото гадже на Селена Гомес 16.01 | 16:48

Бившата на Джъстин Бийбър флиртувала цяла вечер с Джош Хъчърсън

От Ивайло Коралски

Селена Гомес въобще не си поплюва след раздялата ѝ с тийн идола Джъстин Бийбър и вече е била забелязана с нов младеж, съобщава БТА.

Новият ѝ избраник е Джош Хъчърсън.

Певицата се раздели с Джъстин Бийбър, който е с две години по-малък от нея малко преди Нова година.

Последно двамата са забелязани на парти след наградите "Златен глобус". Селена прекарала цялата вечер с Джош Хъчърсън с одобрението на приятелката й Ванеса Хъджънс, която също е имала връзка с него. 

След това Селена и Джош си тръгнали заедно от х-л "Бевърли Хилтън". 

Близък на Селена Гомес разказа, че връзката й с Бийбър е приключила, защото той искал да му обръща прекалено много внимание, а в същото време не спирал да флиртува с други момичета.

Водещи

Най-четени