Огнените Fuel Fandango подготвят концерт у нас 04.05 | 11:15
Шоуто ще е със специална сценография
На 6 юни испански ритми и музикална страст ще се слеят в едно, за да пресъздадат по подобаващ начин енергията, която носи една от най-горещите формации на испанската музикална сцена в момента - Fuel Fandango.
На същата дата групата ще гостува в столичния клуб Blender по покана на Посолството на Кралство Испания и Fusion Embassy в България.
Родните фенове ще могат да видят певицата Nita, продуцентът и диджей Ale Acosta и барабаниста Carlos Sosa, които ще ни потопят в света на невероятната си музика.
Очаква ни невероятен микс между модерна електроника и винтидж усещане, придадено от широкото жанрово разнообразие от фънк, рок, поп, синтезатори, китари (испански и електрически), барабани и гласовете на Нита и Але.
За шоуто, на което iNews е медиен партньор, е предвидена специална сценография, а музиката със сигурност ще разгорещи летните страсти.
Fuel Fandango се ражда в края на миналото десетилетие, но съвсем скоро започва да набира скорост и все повече почитатели. Благодарение на това успяват да осъществят цели 70 концерта в рамките на няколко месеца.
Малко по-късно се появява и дебютният им студиен албум, в който Fuel Fandango събират общо 13 парчета. Проектът е мастериран от лондонското гуру Simon Davey, познат от работата си с музиканти от ранга на Depeche Mode, Bjork и Chemichal Brothers.
За българските фенове предстоят още много изненади, които ще станат ясни във времето преди концерта.
Билетите са на цена от 10 лв. и вече могат да бъдат закупени в мрежата на Eventim.
Водещи
-
ГЕРБ-СДС внесе в парламента законопроект за закриване на КПК
Документът предвижда преразпределение на функциите й към Сметната палата и към ГДБОП
15.01 | 17:00
-
Навес падна върху трима души в София, 24-годишен работник загина
Тримата са били затиснати под отломкит
15.01 | 16:40
-
Пеевски иронизира Радев за третия мандат: Горчиво!
Темата на деня за мен е комисията "Сорос", добави лидерът на ДПС-НН
15.01 | 16:20
Най-четени
-
Божанов: Машините не могат да бъдат манипулирани
Това заяви от кулоарите на парламента Божидар Божанов.
15.01 | 11:15
-
"Величие" поиска връщане на правомощията на президента при служебен кабинет
Битката за "домовата книга"
15.01 | 10:30
-
Наталия Киселова: Избирателите все още предпочитат хартиената бюлетина
Наталия Киселова: БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация
15.01 | 08:45
-
НАП дава до 5% отстъпка до края на март
Над 4000 души декларираха доходите си през първите четири дни от данъчната кампания 2026 г.,...
15.01 | 09:59