Осъдиха приближен на Джъстин Бийбър 01.05 | 16:31
Става въпрос за рапъра Лил За
Рапърът Лил За, приятел на канадския тийн дол Джъстин Бийбър, е осъден на три години пробация за притежание на екстази, съобщи AP. Той бе задържан при обиск в дома на Бийбър.
Освен това 20-годишният Ксавие Доминик Смит, известен най-вече като Лил За, трябва да положи 20 дни общественополезен труд и да се подложи на лечение за употреба на наркотици.
Рапърът бе арестуван през януари при полицейска проверка в дома на тийн идола Джъстин Бийбър в Калабасас, Лос Анджелис.
Претърсването беше извършено със съдебна заповед от около дузина полицаи. Те търсиха доказателства във връзка с друг инцидент от 9 януари. Тогава Джъстин Бийбър беше разследван за вандализъм, след като бе обвинен от свой съсед, че е замервал къщата му с яйца.
Водещи
-
Първата седмица от декември започва със слънце
В петък вятърът ще се ориентира от североизток и ще се усили, ще бъде облачно с валежи на...
01.12 | 08:00
-
Атанас Атанасов: Управляващите незабавно да спрат всички процедури за смяна на шефовете на спецслужбите
Ако излязат повече хора, ще поставят въпроса за властта, смята той
30.11 | 17:40
Най-четени
-
Държавата започва строителство на нови полигони за обучение на млади шофьори
Парите за тях ще дойдат от фонда за безопасност на движението
30.11 | 11:20
-
Асен Василев в столично заведение пее песен пародия на ска група ВИДЕО
"Кой разпореди бюджета?"
30.11 | 10:20