Отварачката пак си прибра Дзвера 10.10 | 14:50
Слаби са й ангелите, твърдят близки до певицата
Фолк певицата Мария за пореден път прибра уж бившия си мъж Миро Соколов, само месец след като той публично я унижи, показвайки се с други жени в социалните мрежи. Макар да се кълнеше, че повече никога, ама никога няма да се върне при неверния си мъж, оказва се, певицата му е простила още преди няколко седмици. В началото Мария предпочитала да крият, че са се сдобрили, но тези дни двамата бяха забелязани заедно на рожден ден на авер на Миро.
От снимка личи, че Мария отново е щастлива и влюбена. И макар че много пъти досега двамата се събираха и разделяха, този път феновете наистина повярваха на Мария, че това е краят.
"Повече няма връщане назад! Развеждам се, подала съм молба. Той се насра, с извинение за израза. Изтекоха негови снимки с други жени откъде ли не. И преди имах информация от 105 места. Извинявам се и на дъщеря си Марая, че стана свидетел на някои неща, за това, което причиних и на двете си в последните 3 години и половина. Отчитам го като грешка", кълнеше се самата Мария малко след като сайтовете гръмнаха с фотокомпромати на Миро от Гърция, в компанията на други жени със съмнителни професии.
Според запознати на певицата не й трябвало много Дзвера да я убеди да го приеме обратно, тъй като била с много слаби ангели. Но от цялата ситуация наистина най-много страдала дъщеря й Марая, пише Intrigi.
Водещи
-
Българският филм „Почивката 2" привлече най-много зрители в страната, приходите му са 575 376 лева
Проваленият ергенски запой и последващите ситуации на морето вече са гледали 43 413 зрители,...
09.12 | 11:30
-
Средният осигурителен доход за октомври е 1879,58 лева
Средният осигурителен доход за страната за септември 2025 г. беше в размер на 1882,97 лв
09.12 | 11:00
-
До часове ни удрят серия от магнитни бури
Това означава, че въздействието върху магнитосферата ще бъде почти директно и много...
09.12 | 10:27
Най-четени
-
„НЕ на омразата!”: „ДПС-Ново начало“ организират митинги в страната
От формацията прилагат и списък на населените места, в които се очаква да се проведат митингите
09.12 | 09:45
-
Хиляди българи празнуват имен ден на 9 декември, а жените спазват строги забрани за работа
Кой черпи за името си днес
09.12 | 09:15
-
Такситата в София поскъпват с близо 18,6% от 2026 г. 2
Какво означава промяната за софиянци
09.12 | 09:10