Пищова казва "сбогом" на манекенките - отива в старчески дом 16.12 | 13:15
Любимецът на народа затънал в дългове

Любимецът на народа Митьо Пищова остава без любимите си 40 – килограмовите манекенки и безкрайните купони.
Несгодите дебнат Димитър Маринов от всеки ъгъл. Фенът на "жакузитата" закъсал сериозно със здравето, останал без пукнат лев, спрели му тока и бил осъден е за дългове към ВиК, информира TV7.
Пищова едва се спасил от ампутация на левия крак. Той бил подложен на скъпо лечение. От месец Маринов бил в болницата, тъй като не можел да се грижи сам за себе си.
Заради безизходицата, в която се намира, великотърновецът може да бъде настанен в старчески дом.
Известният с многословните си разкази за купони и манекенки, сега Пищова не каза почти нищо пред камерата на медията заради тежкото си състояние. Той само призова приятелите си да му помогнат. Шоуменът е затънал в дългове и е останал без пукнат лев, а се налага да бъде преместен в клиника за рехабилитация.
"В момента няма никакво шоу. Димитър Манов или по-известен като Митьо Пищова лежи при мен от 11 ноември. Има две основни заболявания - сърдечна недостатъчност и захарен диабет. Вследствие на захарния диабет е получил лека степен бъбречна недостатъчност. По повод затлъстяването, което има, е извършена тази година оперативна интервенция на коляното, но вследствие на сърдечната недостатъчност и обездвижването, той получи една тежка инфекция на оперативната рана, вследствие на което получи сепсис. Състоянието му беше много тежко. Първите дни беше изцяло обездвижен, залежал, с висока температура. Използвахме голям ресурс от медикаменти, с цел да бъде подобрено състоянието му и постигнахме значителен успех", казва лекуващият му лекар.
Екипът на великотърновската болница е направил елха заради Митьо и ще посрещат с него Коледа и Нова година.
Водещи
-
Шулева: Законът за еврото е противоречив
Според нея няма ясни критерии кога повишението на цените е спекулативно
28.07 | 14:00
-
Заловиха голямо количество ботулинов токсин, серуми и фармацевтични продукти
Митничари са ги открили в колетни пратки от Виетнам и Корея
28.07 | 13:15
Най-четени
-
Дете е в кома след падане от петия етаж на хотел в Китен
Състоянието на 14-годишното момче е много тежко
28.07 | 09:45
-
Журналист: Ефективността на КПК е 1%
Заплатата на председателя ѝ е 14 500 лева, заяви Йово Николов
28.07 | 11:00
-
Григор Димитров остава в топ 20 на световната ранглиста
Виктория Томова е 105-а, рекорд за Лидия Енчева
28.07 | 10:15