Поли Генова с участие и в Израел за Евровизия 06.04 | 14:16
БГ придставителката в конкурса получи правото да има собствен публичен чат във Viber

Поли Генова ще представи българската песен за Евровизия 2016 и в Израел. Това обяви певицата по време на участието си в предаването на БНТ1 "Още от деня с Димитър Цонев”. Тя ще представи българската песен на промоционален концерт в Тел Авив на 12-ти април. Присъствие в него са потвърдили още 19 представители в тазгодишното издание на Евровизия.
Поли Генова вече имаше среща с почитателите на конкурса в Рига миналата събота, където за първи път изпя "If love was a crime” (#ILWAC) на международна сцена. В латвийската столица, откъдето започна турнето й, тя получи голяма подкрепа както от феновете, така и от европейските медии.
В програмата й за месец април са включени още концерти в Амстердам (Холандия) на 9-ти април и в Лондон (Великобритания) на 17-и април.
Събитията са изключително важна среща на Поли Генова с международната публика и могат да окажат сериозно влияние при гласуването по време на полуфинала (12-ти май) и финала (14-ти май) на Евровизия 2016 в Стокхолм.
"Въпреки, че ще участвам в Евровизия за втори път, отново се вълнувам много. Според мен това е нормално, защото представям не само себе си, но и цялата страна. Смятам, че след смятам, че след като песента ни се прие толкова добре, имаме големи шансове в Стокхолм”, каза Поли Генова.
В студиото на "Още от деня с Димитър Цонев” тя съобщи, че е получила уникалната възможност да е сред малкото българи, които имат собствен публичен чат във Viber. Тя вече публикува в него ексклузивни снимки, видеа и информация от турнетата и участията си. Певицата се присъединява към световни имена като Paul Van Dyk, Ministry of Sound, EXIT Festival, Ibiza Rocks и други, като много от тях използват възможността за създаване на собствени стикери.
За няколкото дни, в които съществува, чатът на Поли Генова събра почти 1 000 последователи. Те буквално следят всяка стъпка и изява на Поли Генова и общуват с нея в реално време. Поли и екипът на Viber са много развълнувани от началото на взаимното партньорство и ще продължат да изненадват феновете си с много позитивни емоции.
Водещи
-
Киселова: Искането на оставката ми е тема, по която опозицията може да намери общ език
Парламентът е доказал, че може да работи въпреки неговата фрагментация
02.08 | 18:00
-
Стана известен последният есемес на Тодор Славков до Крушарски
Съобщението до бизнесмена Малък Тошко е изпратил десет дни по-рано - на 11 юли
02.08 | 17:40
-
Мира Радева в шок: Мъжът ми чака близнаци, изневерявал ми е с години!
Социоложката се развежда
02.08 | 17:00
Най-четени
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
-
Зафиров: Илияна Йотова е една от възможните за номинация на БСП-ОЛ за президент
Левицата ще участва на тези избори с амбицията да ги спечели, каза той
02.08 | 13:00
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45