Попей ми за пари, лъскави коли... 10.04 | 12:20
Първият поп фолк мюзикъл е вече факт

Първият поп фолк мюзикъл "Шшшт, попей ми" е вече факт. Режисьори Петър Вълчев и Андрей Вълков, а в главните роли ще видим актрисите София Бобчева и Силвия Станоева.
Те разказват историята на Веска, която е наивно момиче от село и мечтае да стане поп-фолк певица и да се впише в обществото. Тя разбира успеха като притежание на скъпа кола, много пари и популярност.
Един ден момичето решава да избяга и да се пробва да сбъдне мечтата си. По пътя си среща проститутката Беба. От там насетне става едно голямо джамборе.
В лентата ще видим и певиците Сантра, Поли Генова и Рейчъл Роу, които са музикалните лица във филма. Режисьорът ги описва като "феите, които вкарват Веска в поп-фолка, в лъскавото и кича".
"Идеята на филма е много важна. Темата е изключително наболяла в нашето общество. Допадна ми идеята, че те показваха и се подиграха на чалгата като култура. Тази култура, с която аз се боря всеки ден и която показва че парите дават щастие. Това не е така", сподели Сантра пред bTV.
"Ние сме изключително нежни и по никакъв начин не осъждаме нашите герои, че са избрали пътя на чалгата. Все пак сме минали през сатирата, за да покажем нашето виждане за нещата, как стоят те в България", разказа Петър Вълчев.
Те обаче са показани по един изключително лек и приятен начин, който предизвиква много смях.
Премиерата на "Шшшт, попей ми" е на 16 април.
Водещи
-
Освободиха изпълнителния директор на Българския спортен тотализатор
Министър Пешев е изискал отчет от ДП БСТ за изясняване на обстоятелствата около провеждането...
24.03 | 20:26
-
Путин е направил на президента на САЩ Доналд Тръмп "изключително личен подарък"
Говорителят на Кремъл заяви, че и в Русия, и в Съединените щати има желание и готовност да се...
24.03 | 16:40
-
Делян Пеевски: НАП да остави обикновените хора и да се заеме с олигарсите
Опасения за Еврозоната
24.03 | 14:59
Най-четени
-
Министерството на спорта уволнява цялото ръководство на Тотото
Министър Пешев се вслуша в призива на Пеевски
24.03 | 10:15
-
Какво означава празникът Благовещение
Благовещение е един от най-важните, дванадесет велики празника за християните
24.03 | 11:45
-
НОИ: Средната пенсия достигна 833 лева
През изминалата година са отпуснати близо 110 хиляди нови пенсии, като от тях 50 хиляди са...
24.03 | 13:45
-
Сериозен гаф беляза тегленето на тото 5 от 35 в неделя вечер
Въпреки че числата трябваше да бъдат от 1 до 35, в първото теглене бе изтеглено числото 41.
24.03 | 09:15