Последно! Няма да останем без „Мис България“ 05.07 | 10:12
Конкурсът обаче ще е доста скромен
Преди дни се заговори, че тази година за първи път ще останем без най-престижния конкурс в страната - "Мис България". Причина за това бил фактът, че никой не искал да се захване с организацията на надпреварата. Истината обаче в крайна сметка се оказа малко по-различна.
Красавицата Жени Калканджиева, която държи правата за конкурса, издаде, че в крайна сметка е решила да се впусне в това предизвикателство сама. Заради множеството си други задължения обаче няма да има време да го направи кой знае колко пищен, затова ще трябва да се задоволим с нещо по-скромно.
"Разбира се, че конкурс ще има, но ще протече постарому – в три кръга, в които кандидатките ще дефилират по бански, в спортно-елегантно облекло и във вечерни тоалети. Риалити шоуто мачкаше престижа на "Мис България”. Договорът на !No Frame Media изтече, организацията отново ще движа аз, а в предстоящото събитие няма да видите как момичетата търчат с дини под мишниците или спорят за непочистена тоалетна”, каза Калканджиева пред "Монитор”.
В момента подготовката на конкурса е под пълна пара. Засега не е решено кога точно да се проведе, но възможностите за това са две – през август на морския бряг или през септември в София. Сред кандидатките за титлата ще са претендентки от градове като Пловдив, Русе и Бургас, които вече са имали своя мис. Затова те ще се класират автоматично, докато другите ще трябва да се явят на кастинг.
"С моя опит и екип такова шоу се организира и за седмица, стига да има достатъчно пари. Ситуацията на пазара е сложна, затова и "Мис България” тази година ще е скромен, но изпипан и елегантен”, категорична е водещата на "Жените говорят” по TV7.
Водещи
-
bTV премахна Цънцарова от лицата на телевизията
Снимката на Цънцарова е премахната от раздела "Лицата на bTV" в сайта на телевизията. Там все...
23.12 | 17:40
-
Двойно са поскъпнали някои лекарства у нас за последните месеци
Причините не са свързани с еврото, а с липсата на контрол на цената на производителя
23.12 | 17:19
-
Евелина Славкова: Малките партии губят при нов проект на Радев
Славкова посочи, че т.нар. "санитарен кордон" срещу Делян Пеевски вече е бил реализиран на...
23.12 | 16:59
-
КЗК се произнесе в полза на Столична община по поръчката за сметопочистване в София
Процедурата за Зона 4
23.12 | 16:45
Най-четени
-
Митов обяви: МС създава специализирана оперативна група за борба с прането на пари
Той има опит в това отношение и заедно с другите институции като НАП, Агенция „Митници“, ДАНС,...
23.12 | 13:00
-
Нощен труд - заплащането минава в евро от 2026 г.
Измененията са свързани със синхронизирането на нормативния акт със Закона за въвеждането на...
23.12 | 14:30
-
Проф. Тодор Кантарджиев: Грипът вече се разпространява епидемично у нас
Той подчерта, че е много добър фактът, че много хора вече са ваксинирани
23.12 | 10:30
-
Борисов: Комисията за противодействия на корупцията не трябва да същестува
Повод за неговия коментар са нейните искания за прекратяване на мандата на варненския кмет...
23.12 | 12:30