Посрещаме July Morning на Витоша 17.06 | 15:15
За втора поредна година
Традицията повелява July Morning да се посреща край морето. И тази година отново ще има куп ентусиасти, които ще будуват на 30 юни срещу 1 юли по родното Черноморие. За тези, които обаче все още ще са в София или околностите, ще има специално събитие на Витоша, на Алеко.
В купона ще се включат D2&LaTiDa, рокаджията Тома, група PIF, както и DJ Elien. Събитието ще се организира за втора поредна година. Началото ще е час преди полунощ, като входът ще е свободен.
Всички гости ще могат да се качат на Витоша с лифта от "Симеоново" до Алеко. Той ще работи извънредно на 30 юни от 18.30 ч. до 21.30 ч. и на 1 юли от 6.30 ч. до 9.00 ч. През цялата нощ ще вървят и безплатни автобуси на градския транспорт от "Хладилника”. За хората с автомобили ще има и безплатен паркинг на първа лифтова станция в "Симеоново".
Водещи
-
Доброволна военна служба във Франция от лятото на 2026 г.
Целта е числеността да достигне 50 000 души годишно през 2035 г., обяви Макрон
27.11 | 14:45
-
Бедствено положение в Петрич, червен код за поройни дъждове
Предупреждението е за много опасно време и важи за Благоевградска област - общините Сандански,...
27.11 | 14:20
Най-четени
-
Фалстарт на пленарното заседание, депутатите не събраха кворум
Председателят на парламента Рая Назарян даде половин час почивка преди втория опит Народното...
27.11 | 10:15
-
Каракачанов: Наглостта на управляващите вади хората на улицата
"Трябва да сме обективни", добави Каракачанов.
27.11 | 10:00
-
Както вече ви информирахме, жестоко убийство на млад мъж разтърси Мадан
Kъcнo cнoщи в родопския град е oтĸpит мъpтъв 24-гoдишен мъж, син на местен бизнесмен.
27.11 | 11:45