Правят български вариант на "Сексът и градът" 21.05 | 14:15
Вижте кои актьори ще участват

Правят нов български сериал, вариант на "Сексът и градът". Секс историите в лентата "Връзки" са под шапката на TV7, а историите ще се вихрят под покрива на едно българско нестандартно семейство. Актьорите, които ще вземат участие, са Михаил Билалов в образа на бащата, а неговата "съпруга" ще се играе от Лилия Маравиля.
За разлика от героинята ѝ в сериала "Под прикритие", която беше вярната и добра съпруга на инспектор Попов, тук Маравиля ще играе жена с минало, с няколко брака и деца, съобщават от в. "Монитор". В семейната комеди-драма "Връзки" ще се забъркат външни лица, които ще имат фатална роля. В ролите ще видим мъжемелачката Яна Маринова и Валери Йорданов.
"Подобно нещо не е правено досега. Това е градска история с много интелигентен, фин хумор", коментираха от продукцията, цитирани от изданието. Сценарист на сериала е Ваня Николова, която има зад гърба си успешните "Под прикритие" и идеята за "Четвърта власт". От същия екип излиза и режисьорът Виктор Божинов. Част от екипа на "Под прикритие" репетира и за постановката "Агенти", която ще бъде режисьорски дебют на Владо Пенев в театъра. През есента "Връзки" се очаква да излезе на екран.
Водещи
-
Военен експерт каза трябва ли да върнем казармата
Проблемът с недостатъчния личен състав в армията е значителен
06.05 | 11:00
-
Топ 5 на ястията, които често консумираме за Гергьовден
На първо място е цяло печено агне. Според традицията не трябва да бъде разфасовано, а да се...
06.05 | 10:46
-
Борисов честити празника на българите
На заден план върви видео с български войници, а музикалният съпровод е част от химнът на...
06.05 | 10:30
-
Традиционният водосвет на бойните знамена и знамената светини се състоя днес
Президентът и върховен главнокомандващ на Въоръжените сили Румен Радев участва в тържествения...
06.05 | 10:15
Най-четени
-
Честваме паметта на свети великомъченик Георги Победоносец
Той бил римски воин, който служил в малоазийската област Кападокия по времето на римския...
06.05 | 09:02
-
Започнаха честванията за 6 май в София: Тържествен водосвет пред паметника на Незнайния войн
На 6 май отбелязваме Деня на храбростта и Българската армия
06.05 | 09:45
-
Засилен трафик се очаква днес в края на почивните дни около Гергьовден
От Агенция "Пътна инфраструктура" напомнят, че на магистрала "Хемус" в тунелите "Топли дол" и...
06.05 | 09:30