Преслава проговори за Бирмата 12.01 | 13:00
Певицата се разчувства, когато спомена бизнесмена

Фолк певицата Преслава пази много ревностно личния си живот, но звездата реши да се разкрие в предаването "Папараци" по bTV. Фолк звездата изплака болката си за невъзможната любов, която има с бизнесмена Георги Станоев – Бирмата.
"Не успяхме да си напаснем характерите, през цялото време бяхме като куче и котка. Искрено се надявам той да намери неговия човек, това не съм аз", разказа през сълзи Преслава.
"Не му беше лесно с мен, на мен с него също. Няма виновен за раздялата, ние сме се разделяли и събирали милион пъти, надявам се този път да е окончателен, защото просто няма смисъл", допълни звездата.
Преслава заяви още, че не очаква да стане "Певица на годината" в предстоящите награди на телевизия "Планета". Според нея призът трябва да отиде при колежката ѝ Галена.
Водещи
-
Тервел Пулев става актьор
29.04 | 18:40
-
След проблемите с тока: Григор Димитров продължава в Мадрид
В четвъртия кръг българинът ще играе срещу Камерън Нори или Габриел Диало
29.04 | 18:20
Най-четени
-
Временен технически проблем възпрепятства достъпа до официалния сайт на Националната агенция за приходите
Данъчната администрация съветва гражданите да използват Chrome или Edge
29.04 | 12:30
-
Софийският градски съд ще проведе днес делото срещу бившия министър-председател Кирил Петков
Интересен факт е, че тогавашният вътрешен министър Бойко Рашков, който ръководеше МВР по време...
29.04 | 09:59
-
Трагедия: Камион уби оперния певец Богомил Спиров
Солистът на Музикалния театър е бил блъснат на пътя, докато карал мотора си
29.04 | 14:00
-
Нови ваксини в имунизационния календар
„Доказано ваксините не просто опазват живота, те спират епидемии, спасяват деца и възрастни,...
29.04 | 13:20