Прощаваме се с "Мис Плеймейт"? 23.01 | 09:56
Конкурсът заплашен от пълен провал

Скандалите около най-напращелия конкурс за красота у нас не спират. Носителката на титлата "Мис Силикон 2013" Джулиана Гани е поредната пищна красавица, която реши да се оттегли от надпреварата "Мис Плеймейт 2014".
Брюнетката обяви своето решение във Facebook, където написа, че се отказва от състезанието, което е насрочено за 28 януари, заради съмнения, че титлата е нагласена.
"С достойнство и гордо вдигната глава заявявам, че няма да участвам в задкулисни машинации (в частност – "Мис Плеймейт"). От доверени хора разбрах коя ще е първа, както втора, че и трета дори! Носителка съм на две престижни корони и не смятам, че не мога да бъда оценена достойно и че трябва по този подъл начин да използват името ми", заяви силиконката.
Това е трета поредна участничка, която се отказва от участие в "Мис Плеймейт" 2014. Огъня на раздора разпали Гентиана Халити, която заяви, че разбрала, че Велиана Латинова е именно нагласената за победителка в тазгодишния конкурс.
Няколко дни след това самата Велиана реши да абдикира, с довод, че не желае името ѝ да се свързва с машинации.
Водещи
-
Западните медии оцениха твърдостта на Русия в Истанбул
Строгите териториални искания на Москва са оставили на Киев малко място за маневриране,...
17.05 | 14:00
-
Топ астролог назова виновниците за хаоса у нас
Венета Матева каза докога ще продължат напрежението и драматичните обрати
17.05 | 13:38
-
МОК обяви решението си за споровете след Общото събрание на БОК
Ето кого признава официално
17.05 | 13:20
-
Изследване: Делът на функционално неграмотните българчета е 2/3
Те не умеят да правят математически упражнения, което означава, че не могат да разбират...
17.05 | 13:00
Най-четени
-
София без наземен градски транспорт и през уикенда
Метрото ще рабти по празнично разписание
17.05 | 09:15
-
Емил Радев преди всички: Конвергентният доклад за България е положителен
След няколко дни той ще бъде представен, уточне евродепутатът от ГЕРБ
17.05 | 10:00
-
Още дъжд и вятър днес
Максималните температури ще бъдат между 15° и 17°C в цялата страна
17.05 | 09:00