Раздяла ли? Никол е в Париж, но купонясва с други мъже (ВИДЕО/СНИМКИ) 29.05 | 09:50
Половинката на Гришо обаче не беше на корта, докато той играе

Разделени ли са наистина Григор Димитров и Никол Шерцингер? В последните дни зачестиха слуховете, че двамата вече не са заедно, а "Индипендънт" дори обяви, че причина за срива на любовта им били демонстрираните топли чувства между българина и бившата му приятелка Мария Шарапова, което съсипвало певицата.
Шерцингер вчера се показа от Париж, където е и Григор. Българинът стартира с победа участието си на "Ролан Гарос" - 6:2, 6:3, 6:4 срещу представителя на домакините Стефан Робер. Никол обаче не беше забелязана сред зрителите на мача, пише Блиц Спорт, цитиран от Sporta.bg.
В същото време тя показа в социалната мрежа как се разхожда сред някои от основните забележителности на френската столица - Триумфалната арка и "Монмартър".
Шерцингер намери време и за чаша вино, но не с Григор, а с Микаел Кост, който се похвали, че е бил с певицата, публикувайки тяхна обща снимка в "Инстаграм".
Водещи
-
Живия Нострадамус: Разкол очаква църквата след смъртта на папата
Ще паднат и строго пазените тайни на Втикана, пророкува Атос Саломе
23.04 | 18:12
-
Премиерът: Има шанс да получим пари по втория транш на ПВУ
Той добави, че вицепремиерът Томислав Дончев много ясно е обяснил какъв е подходът, какви са...
23.04 | 18:09
-
Сакскобургготски: Паркът "Врана" загива, вече не е гора, а джунгла
Това пишат от секретариата на Царското семейство
23.04 | 18:03
Най-четени
-
Второ земетресение на Балканите е регистрирано през днешния ден
Трусът е с магнитуд 5.0 по скалата на Рихтер.
23.04 | 15:15
-
Явор Божанков вече е част от "Демократи за силна България"
Това стана ясно от публикация във фейсбук на ДСБ в Бургас, в която се обявява приемна на...
23.04 | 14:30
-
Фирмите продават "овче" сирене с над 60% краве мляко
Решението на КЗК може да бъде обжалвано пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.
23.04 | 10:59