Рачков и Анита - сгодени, тя е с пръстен за 5 бона! (СНИМКА) 31.10 | 15:00
Според слуховете комикът предложил на любимата си само ден след сватбата на бившата си Мария Игнатова и Ивайло Цветков Нойзи
Димитър Рачков и Анита Димитрова са сгодени. Това разкри самата плеймейтката, която побърза да се похвали в мрежата с луксозното диамантено бижу.
Според слуховете Рачков е предложил на Анита само ден след сватбата на бившата си Мария Игнатова и Ивайло Цветков Нойзи.
Противно на предположенията, че комикът е с Анита само за да повдига самочувствието си и няма сериозни намерения, Рачков се реши на голямата крачка. Твърди се, че се е изръсил солидна 5-цифрена сума за годежния пръстен, а покрай него Анита получила още един подарък – чисто ново BMW.
Съвсем възможно е двамата да кроят планове за сватба, която обаче ще бъде в тесен кръг като тази на Мария и Нойзи, пише "Ретро". Според източници на Show.bg бижуто се оценява на "скромната" сума от 5000 лева.
Както е известно, комикът изкарва солидни суми покрай "Забраненото шоу на Рачков". Някои дори смятат, че сумата от 5 бона е доста ниска, имайки предвид стабилните му доходи.

Водещи
-
Тол камерите следят за скоростта в нови 6 отсечки в Русе, Велико Търново и Габрово
Нови участъци в Русенска област
24.10 | 17:57
-
България и Виетнам подписаха осем двустранни споразумения
Киберсигурност и борба с престъпленията
24.10 | 17:20
-
Водният режим в Плевен остава в сила
От РЗИ постъпват доклади, ежеседмично се правят анализи на качеството на водата. Водата е...
24.10 | 16:45
Най-четени
-
Промяна при пенсионирането на военните
Поправката е предложена от Христо Гаджев (ГЕРБ-СДС), Станислав Анастасов ("ДПС-Ново начало"),...
24.10 | 12:15
-
Евродепутатите се съгласиха да спре сезонната смяна на часа
Съветът на ЕС бави решението
24.10 | 13:15