Ръсел Бранд нежелан в Канада 04.10 | 08:45
Заради криминалното си досие актьорът не успя да изнесе шоу пред канадска публика
Ръсел Бранд отложи шоу за 5000 фенове, след като му беше отказано да влезе в Канада през уикенда, съобщи Contactmusic.
Комикът, който е известен с употребата на наркотици и е бил арестуван 12 пъти по различни поводи, включително за непристойно поведение, не е бил пуснат да влезе в страната преди съботното си шоу в Орилия, Онтарио.
36-годишният актьор сам сподели за това на страницата си в Twitter: "Помощ! Ще закъснея за шоуто си, ако някой не принуди канадските митничари да ни пуснат да кацнем в Орилия".
След като граничната охрана дала последната си категорична дума, Ръсел коментира възмутено: "Съжалявам, но няма да мога да вляза в Канада. Трябва да премахнем границите между народите и умовете ни."
Не са ясни конкретните причини за недопускането на Ръсел в Канада, въпреки че това не е първият път, в който има проблеми с граничния контрол – през май му беше отказано да влезе и в Япония заради криминалното му досие.
Тогава Ръсел летя до азиатска страна със съпругата си, Кейти Пери, която по това време беше на турне и остана доста смутен, когато не му беше разрешено да я придружи.
Тогава тя коментира ситуацията така: "Съпругът ми беше депортиран от Япония. Толкова ми е тъжно, накарах го да мине целия този път, за да му покажа любимото си място."
Водещи
-
Кристо от Испания, който е почти адаш и копие на Камата, стана любимец на аудиторията
Според самия Христо Стоичков който и да бъде избран, въобще няма да му е лесно да се справи с...
15.01 | 12:15
-
Риск от "полярни" студове след седмица
През почивните дни страната ще остане под влиянието на студени въздушни маси.
15.01 | 11:59
-
Ерата на досадните екостикери, които години наред "украсяваха" предните стъкла на българските автомобили, приключи
Край на "лобистката схема"
15.01 | 11:30
-
Божанов: Машините не могат да бъдат манипулирани
Това заяви от кулоарите на парламента Божидар Божанов.
15.01 | 11:15
Най-четени
-
Наталия Киселова: Избирателите все още предпочитат хартиената бюлетина
Наталия Киселова: БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация
15.01 | 08:45
-
Грипната вълна, която официално затвори училищата във Варна вчера, заплашва да блокира още седем административни области
Скритият дефицит
15.01 | 08:30
-
Алгафари за изборите: Дали ще е машина, хартия или боб - няма значение
Анализаторът защити охраната от НСО и разби мита за изборната технология
15.01 | 09:30
-
"Величие" поиска връщане на правомощията на президента при служебен кабинет
Битката за "домовата книга"
15.01 | 10:30