Сашо Кадиев изместил Цитиридис за водещ на ново шоу по Би Ти Ви? 17.12 | 12:40
Предаването е игра с въпроси, за която се говореше, че щяла да бъде поета от гръка, останал без работа, след като свалиха вечерното му шоу. Синът на Катето Евро обаче се е оказал по-подходящ
Александър Кадиев е измъкнал от Николаос Цитиридис мястото на водещ в новото шоу на Би Ти Ви "Кой да знае?”. Предаването е игра с въпроси, за която се говореше, че щяла да бъде поета от гръка, останал без работа, след като свалиха вечерното му шоу. Синът на Катето Евро обаче се е оказал по-подходящ.
Актьорът, който до лятото водеше "Преди обед”, отдавна обяви, че ще се върне в телевизията, но се очакваше това да стане в нов сезон на "България търси талант”, който поне доскоро се смяташе, че ще стартира напролет. Сега обаче се оказва, че Сашо започва работа в играта с въпроси "Кой да знае?”. "Уикенд” вече писа, че това е предаване, в което се събират два отбора от звезди. Те трябва да отговарят на въпроси, които са любопитни, но не са от области на знанието, с които се сблъскваме често. Участниците трябва да обясняват факти, над които никога не са се замисляли. Щяло да е хем забавно, хем образователно – зрителите ще научават нови неща. Отговорите пък щели да са илюстрирани в клипове, съобщиха от Би Ти Ви. Спечелените от участниците суми ще отиват при публика. Чрез какъв механизъм ще става това, все още не е съобщено.
Предаването тръгва от 1 януари и ще върви всеки делничен ден от 20 часа. Двата отбора в играта ще имат капитани. Това са Милица Гладнишка и Христо Пъдев. Нея зрителите доскоро свързваха единствено с предаванията на Нова телевизия, особено с тези, които са продуцирани от Маги Халваджиян. Пъдев пък масовата публика познава като пицаря Слави от комедийния сериал на Би Ти Ви "Татковци”.
След като всички тези подробности станаха ясни, има два въпроса, на които все още се търси отговор.
Първият е ще води ли Александър Кадиев "Талантите”, след като е зает в "Кой да знае?”
Вторият е какво ще стане с Цитиридис?
Никой в Би Ти Ви не очаква телевизията да се откаже от услугите му просто така. Най-вероятно вече са му намерили нова работа. Но каква е тя? Сигурно скоро ще съобщят официално, пише "Уикенд".
Водещи
-
Рак на бъбрека е причината за спешната хоспитализация на Любослав Пенев 3
Междувременно редица представители на футболния ни елит отправиха благопожелания към Пенев и...
01.12 | 15:45
-
Агресивна жена напада ученици и възрастни хора в столичния кв. "Дружба"
След предупреждението на майка, чиито син е бил потърпевш от агресивното поведение на...
01.12 | 15:30
-
Любослав Пенев е приет по спешност в клиника в Германия преди броени дни
Той е отслабнал сериозно и към момента химиотерапията е изключена.
01.12 | 15:15
-
Вече 134 г. ВМА е „войник на фронта на човешката болка“
Военномедицинската академия в София отбелязва 134 години от основаването си.
01.12 | 14:30
Най-четени
-
София се готви за още по-голям протест, демонстрации ще има в цялата страна
Възможно е да има протести и на други места, включително и от български общности в чужбина.
01.12 | 13:00
-
Как да смените личния си лекар: Най-чести грешки и полезни съвети
Извън тези периоди промяна е възможна само в определени случаи
01.12 | 12:15
-
Кметът на Ардино обяви частично бедствено положение заради обилни валежи
Местата отново останаха без пътна връзка, след като железобетонният мост над река Арда при...
01.12 | 11:15
-
Без коли първа и втора категория в центъра на София
Новото е, че през този сезон забраната обхваща освен „малкия ринг“ и по-широк териториален...
01.12 | 09:59