Свеж полъх от Tube Hedzzz 31.03 | 19:00
Горещата родна банда представя първия си албум
Тази вечер, 31 март, в Backstage София най-горещата млада българска рок банда – Tube Hedzzz ще представи първия си албум Back To The Bluezzz.
На концерта, заедно с Ангел Дюлгеров (китарa, вокал), Веселин Веселинов-Еко (бас) и Росен Ватев (барабани) ще излязат и специалните гости в студийния им дебют - Любо Киров, Васко Кръпката, Росен и Милен Кукошарови и Атанас Дюлгеров.
Back To The Bluezzz е съвременен рок албум, съдържащ 14 парчета по музика и текстове на Ангел Дюлгеров и аранжименти на Tube Hedzzz.
Пилотният сингъл от албума е I Am Not Afraid, последвана преди седмица от парчето "Аз и ти" - първа песен на български език, съчетаваща типичните за триото сурови китари и запомняща се мелодия.
От днес вече е факт и видеото към "Аз и ти” - дело на режисьора Адрияна Янкулова и оператора Лора Мушева.
"Идеята на клипа беше групата да се появим в три от основните музикални десетилетия на 20 век - 50-те, 70-те и 90-те. Това са най-емблематичните години за рокендрола, които са повлияли и на нашата музика.” - разказват Tube Hedzzz и разкриват, че сами са се включили в подготовката на декора и реквизита със специфични музикални инструменти.
Стилистката Джули Лепоева пък е осигурила всевъзможни чарлстони, шарени хипарски ризи, перуки и други цветни атрибути, за да се получи видеото максимално вярно на времето и забавно за зрителите.
Водещи
-
Бизнесдамата в София е убита от мъжа си
Криминалистите са озадачени от контролния изстрел в главата, така правят професионалните...
01.11 | 17:20
-
Стефка Костадинова е била извадена от списъка с акредитации на МОК
Решението идва след като МОК официално призна избора на Весела Лечева за председател на...
01.11 | 16:40
Най-четени
-
Отбелязваме Деня на народните будители
За първи път празникът се чества през 1909 г. в Пловдив
01.11 | 09:00
-
Красимир Вълчев: Всеки от нас може да бъде поне мъничко будител
Почит към учителите и творците, създаващи бъдещето на България
01.11 | 12:00