Селин Дион с песен в памет на съпруга си 19.05 | 14:59

“Още една вечер” е първото парче, която звездата пуска след смъртта му

От Ани Романова

Селин Дион ще пуска нова песен, която е посветена на покойния й съпруг Рене Анжелил, който почина този януари. Това е първото парче, което звездата пуска след смъртта му. То е озаглавено "Още една вечер” и трябва да излезе до броени дни, на 24 май.

Изпълнителката сподели в интервю, че споменът за нейния любим Рене е още жив в нея и затова тя посвещава тази песен на него. Парчето е композирано от Жан-Жак Голдман. Съпругът на Селин Дион почина на 14 януари на 73-годишна възраст от рак на гърлото. По негово желание, певицата излезе да пее а сцената на Лас Вегас едва шест седмици след смъртта му.

 

По-късно тя споделя пред ABC, че силно въздействие върху нея има песента The Show Must Go On (б.а.”шоуто трябва да продължи”). Именно това й повтарял Рене, когато вече бил на смъртния си одър.

Водещи