След "Dancing Stars": Галена Великова се впуска в политиката 05.05 | 16:40
Тя бе гост в „Търси се“

Галена Великова от журито на "Dancing Stars" обмисля сериозно предложение да влезе в политиката, при това на сериозно ниво.
Великова бе гост в "Търси се" по bTV. Тя живее в Атина и всяка седмица пътува до България за участията си в "Dancing Stars". От 25 години е омъжена за бизнесмена Константинос Хайнас, който бе пуснат на видео в предаването. Мъжът ѝ разкри, че тя има оферта да се впусне в голямата политика и той я подкрепя в това начинание.
"Галена, що се отнася до предложенията да се занимаваш с политика – страстта ти към справедливост е очевидна и гласът ти е забележителен. Чрез политиката може да преследваш ценностите и идеалите, в които вярваш и да допринесеш за създаването на по-добро общество за всички нас. Знам че имаш силата и предаността, за да го постигнеш. Сигурен съм че успееш и ще бъдеш вдъхновение за много хора", каза бизнесменът.
Когато той заговори за предложението, Галена направи много учудена гримаса, вероятно заради това, че той разкрива това публично. След видеото обаче тя по никакъв начин не коментира бъдещата си политическа кариера, предава "България днес".
Още през миналата година Галена Великова се кандидатира за областен съветник на Атика. Тя беше представител на формацията "Атика напред", създадена от консерватора Никос Хардаляс, който заеаше постове в правителството на Кириакос Мицотакис.
Възможно е новото предизвикателство пред Великова да е Европарламента. Избори за евродепутати ще има в Гърция, и в България след месец.
Водещи
-
Николай Денков за КПК: Нямаме драма с "Демократична България"
Ако ще закриваме едно неработещо нещо, да закрием цялата държава, заяви той за КПК
02.08 | 16:00
-
Полският Нострадамус: "Пандемия 2.0" идва през септември
Децата няма да тръгнат на училище, твърди
02.08 | 15:30
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
Най-четени
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45
-
12 гръцки плажа загубиха своя "Син флаг"
На Халкидики разчистват плажовете от неправомерно поставени частни чадъри
02.08 | 10:40
-
БСП с традиционния си събор днес на Бузлуджа
Партията отбелязва 134 години от началото на организираното социалистическо движение у на
02.08 | 11:00
-
Петър Ганев: Промените в Закона за еврото се правят с цел концентрация на власт
Определени политически лица са в атака и това може да разбърка реда, по който се правят...
02.08 | 11:20