Софи Маринова и Преслава си спретнаха як купон за рождения ден на Ронската перла 07.12 | 12:15
Софи навърши 45 години, а купонът се състоя в ресторанта на Гринго, като певиците не пропуснаха да отбележат, че събирането е в много тесен семеен кръг, предвид мерките в страната
Две от най-гласовитите звезди у нас - Преслава и Софи Маринова си спретнаха незабравимо частно парти по повод рождения ден на "ромската перла".
Софи навърши 45 години, а купонът се състоя в ресторанта на Гринго, като певиците не пропуснаха да отбележат, че събирането е в много тесен семеен кръг, предвид мерките в страната.
Рожденичката и нейната кума качиха няколко видеа от вечерта, на които показват много настроение, завидни гласови умения и танци.
Преслава и Софи не пропуснаха да поздравят всички техни почитатели с песни както от своя репертоар, така и с хитове от българската естредата.
Несъмнено, сред най-добрите им изпълнения беше това на "Детелини" на Лили Иванова, с което обраха овациите в мрежата.
Във едно от видеата, рожденичката Софка пък сподели, че от известно време насам много копнее за още едно дете, но иска непременно да е момиченце. Вече е ясно и как ще се казва - Преслава, на името на кумата й.
Водещи
-
Енергиен експерт: Възможно е да си развалим отношения със страните от "Балкански поток"
"Убеден съм, че това не е правилно решение и се надявам да не бъде взето", заяви Явор ...
28.09 | 18:00
-
Сребърен медал за България ня Световното по волейбол във Филипините
Хиляди у нас подкрепяха отбора ни по време на мача с Италия
28.09 | 15:25
-
СКАНДАЛ: Тръмп си фотошопна снимките с държавни лидери?
Тръмп и Мелания позират на всички снимки по един и същи начин
28.09 | 17:20
-
Ваня Григорова: Ако някой се бори със сивата икономика, да премахне тавана на осигуровките
Аз няма да подкрепя предложението за увеличение на цените за паркиране в синя и зелена зона,...
28.09 | 17:00
Най-четени
-
Масово гледане на финала по волейбол в цялата страна – вижте къде
Националният ни отбор ще играе днес от 13.30 ч. срещу тима на Италия за титлата на световното...
28.09 | 09:00
-
Румен Петков: ПП-ДБ живеят от Пеевски и заради Пеевски
Той за тях е като слънцето и въздуха
28.09 | 11:00
-
Основни хранителни стоки поскъпват на тържищата
Повечето зеленчуци и плодове поевтиняват на борсите у нас
28.09 | 10:20