Сърцето на Джъд Лоу отново е заето 25.11 | 18:26
Новата "господарка" на сърцето му се казва Елън Кроушоу
Сърцето на 39-годишния британски актьор Джъд Лоу отново е заето. То принадлежи на Елън Кроушоу, която е отговаряла за костюмите по време на снимките на лентата "Дон Хемингуй", съобщи Wdaily.
Свидетели на развоя на отношенията на двойката твърдят, че връзката между Лоу и Кроушоу е започнала през октомври, по време на снимките на новия филм с участието на актьора във Франция.
Първо двамата са крили отношенията си, но всичко се разбрало на парти в Сен Тропе. Именно тогава целият екип на филма "Дон Хемингуей" разбрал, че между Лоу и Кроушоу става нещо.
"Те се стараят да не се разделят и за минута! През цялото време са заедно и наистина им е добре!", е казал свидетел на събитията.
Видимо Елън е сложила край на серията от неуспешни любовни истории на Лоу, който през 2011 г. се раздели с последната си приятелка Сиена Милър, припомня БТА.
Водещи
-
Вижте всички решение на Министерски съвет днес
Около 536 000 пенсионери ще получат допълнителна сума от 120 лв. за Коледа
26.11 | 20:45
-
Жечо Станков: Горивата на българския пазар са достатъчно и на достъпни цени
Ако се стигне до крайната дата на лиценза на "Лукойл", моята задача отново ще е да удължим...
26.11 | 20:00
-
Огнян Минчев: Много сили у нас знаят какво не искат, но не предлагат ясна алтернатива
„Част от държавните служители получават огромни увеличения, други – минимални”, каза...
26.11 | 20:30
Най-четени
-
Костадинов: Проблемът е един и той е, че в бюджета няма пари
„Пари в бюджета няма, наистина няма. Да не говорим, че начинът, по който подхождат към...
26.11 | 11:15
-
Митрофанова: Правителството на България води все по-русофобска политика
Руската страна ще защитава всички нарушения на правата си в международни съдилища
26.11 | 12:00