Топ 10 най-смешни бисери на Къци 29.10 | 17:17
Припомнете си най-доброто от прочутия шоумен

"Доброта, чисто сърце, любов към творчеството, всеотдайност, оригиналност, добри намерения.... това са част от нещата, които ценя в хората" - така се представя Къци Вапцаров в официалния си профил във Facebook.
Не ни е осведомил кои са нещата, които го дразнят в останалите, но пък със сигурност знаем какво дразни най-голяма част от участниците във VIP Brother 2012 - всичко, което популярният шоумен на 90-те казва и върши.
Е, вярно, понякога Къцката прави странни работи, но наистина не разбираме какво им пречи чак толкова на "звездите". И със сигурност не смятаме, че обидите, които получава, са равностойни на уж дразнещите му действия. Затова много се радваме, че понастоящем водещият на супершоу "Невада", "Риск печели, риск губи" и "Кой е по-по-най" не е застрашен от изгонване, благодарение на имунитета си от Мариана Попова. А за да увеличим шанса му да остане възможно най-дълго в ефир, решихме да съберем на едно място най-смешните бисери, които са излизали от устата му.
Водещи
-
В ход е учредяването на мрежа "Магазин за хората" ЕАД
Това съобщи министърът на земеделието и храните д-р Георги Тахов по време на блиц-контрол в...
15.05 | 20:45
-
Зам.-кметът на София по финансите: Ще се намери вариант за нормалното събиране на боклука
Това е поредна атака към нас, коментира Иван Василев
15.05 | 20:30
Най-четени
-
Подготвя се стачка и на метрото
Това съобщи Иван Кирилов, председател на Федерацията на транспортните работници в КТ "Подкрепа"
15.05 | 13:40
-
Михайлов: Призовавам президента да влезе в НС и да разбута кочината
Във връзката със стачката на градския транспорт в София той заяви, че проблемът идва от...
15.05 | 10:59
-
„Възраждане“ със съвет към президента Радев
От партия "Възраждане" заявиха, че са изчакали да видят дали ще има институционален отговор от...
15.05 | 09:59
-
Протестът на служителите на БНТ, БНР и БТА блокира ключово кръстовище в столицата
Те настояват за увеличение на заплатите най-малко с 15 процента
15.05 | 13:20